9 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

19.430

9 Aralık Günlük Burç Yorumları; Burcunuzun günlük yorumlarınızı okurken hem güneş hem de yükselen burcunuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

9 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

İyi niyetlisiniz bu durum çevrenizde olumlu etkiler bırakıyor ancak iş konusunda da bu durumun faydasınız görseniz de özellikle bürokrasi boyutunda bazı engellere takılıyorsunuz. Aşk hayatınızda farklı duyguları bir arada yaşamaya alıştınız ancak böylesini uzun süredir yaşamamıştınız sevgilinizden hiç beklemediğiniz bir sürpriz alabilirsiniz ve bu size kendinizi farklı hissettirecek.

Boğa Burcu 9 Aralık

Aşk hayatınız dolu dizgin ancak yaşadıklarınızla hala bir eksiklik düşüncesi var. Aslında bu sizin güvensiz halinizin eseri. İşinizle ilgili elinizden geleni yapıyorsunuz ancak bazı konular sizin dışınızda artıyor örneğin maddi konularda anlaşmaya varmak istiyorsunuz fakat sizden önce bazı şeyler çoktan yapılmış. Son zamanlarda maddi konularda fazla eliniz açık, iyi niyetinizi suiistimal eden insanlar olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İşinizle ilgili bazı yoğun durumlar söz konusu ve bu durumun üstesinden gelmek sizin elinizde. Çok sabırsızsınız az olsun sabırlı davranın ve sonunda göreceksiniz ki isteklerinizi elde edeceksiniz. Mantığınızdan çok duygusal davranıyorsunuz bu size zaman zaman kaybettiriyor zaman zaman ise kazandırıyor. Bilirsiniz her durum kendine özgüdür.

Yengeç Burcu Bugün

İş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu ancak bu duruma ayak uydurmakta zorlanmıyorsunuz artık alıştınız hatta bir değişiklik ister oldunuz. Bu aralar önemli insanlarla tanışacaksınız çevreniz genişleyecek ilerde bu kişilerle farklı işler yapma fırsatı bile bulabilirsiniz. Heyecan dolu bir sevgiliniz var bu sizi mutlu ediyor. Bu size kendinizi heyecanlı hissettiriyor.

Aslan Burcu Günlük Yorum

İş hayatınızda herkesin çok istediği ancak yöneticinizin size uygun gördüğü bir iş seyahati var bu sizin için bir şans sevinmelisiniz. Bazı konularda çok iyisiniz ancak cesaretiniz yok bunu yenmelisiniz. Bu aralar sevgiliniz pek davetkar görünüyor sizin de sizin de onun bu cesur davranışlarına nasıl cevap vereceğiniz merak konusu.

Başak Burcu 9 Aralık

Son zamanlarda iş yerinizde geliştirdiğiniz bazı iş taktikleri çözüm konusunda pek başarılı olmuyor ancak hemen canınızı sıkmayın ve pes etmeden devam edin küçük hatalar söz konusu olabilir. İlişkinize fazla müdahalede bulunulduğu yönünde düşünceniz var ancak bu kişilerin iddiası ise sizi düşündükleri yönünde oluyor ve bu durum canınızı iki kere sıkmış oluyor.

Terazi Burcu Bugün

Sevgiliniz sizin sevginizden emin olmak istiyor size aşık ancak sizin dışa dönük haliniz onu sizden uzaklaştırıyor. Sizden ilgi bekliyor ve bu durum halinde onun da aklında bazı durumlar var ve bunu değiştirecek. Farklı bir iş hayatına atılmak istiyorsunuz bu fikri sağlamanız durumunda farklı bir iş deneyimi edineceğiniz gibi gelirinizde artacak.

Akrep Burcu Günlük

Bazı işlerinizi tamamlamak için mükemmel zamanlara gireceksiniz bu günlerin kazanımlarınız alacaksınız. Farklı bir ortama gireceksiniz ve bu farklılıklar size ilginç insanlar tanıma fırsatı sağlayacak. Aşka hayatınızda güçlü bir döneme giriyorsunuz ve bu sizi duygularınızı karşı tarafa fazlasıyla geçirmenizi sağlayacak. Karşılıklı bir sevgi seli yaşarken sevgilinizde sizde hayli mutlu olacaksınız.

Yay Burcu Bugün

Son günlerde iş hayatınızda olumlu gelişmeler ardı ardına geliyor. Kariyeriniz ise sizin elinizde ve sizin istediğiniz yönde gelişiyor. Hareketli bir sosyal hayatınız var ve bu sizi bu aralar mutlu eden tek şey. Aşk hayatınızda ise sanki kısıtlanmışsınız, bu hissi size yaşatan sevgilinizin aşk geçmişi sizi sürekli tedirgin yapıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İş hayatınızda oldukça başarılısınız ve bu durum böyle gittiği sürece terfi söz konusu olabilir. Bazı çevreler sizi takdir ederken bazıları ise sizi yeriyor sanırım bunun sebebini biliyorsunuz. Aşk hayatınızda ise ortada bazı sorunlar var ancak bu sorunların çoğu sizden kaynaklanıyor. Çok kıskanç davranıyorsunuz ve bu sizin tavrınız karşısında sizden uzaklaşmayı seçiyor.

Kova Burcu Günlük Yorum

Güne duygusal başlayıp enerjik ve hareketli bitireceksiniz. Sizin yapınız bu, renkli olmayı birden üzülmeyi sonra yeniden gülmeyi seviyorsunuz. Çoktandır yapılaması gereken işleri artık yapmalısınız bunun önemli bir kısmını bu gün bitireceksiniz. Kendinize zaman ayırmayı seviyorsunuz akşam saatlerinde sevdiğiniz bir insanla buluşabilirsiniz.

Balık Burcu Bugün

Duygusal açıdan yapmak istediğiniz birçok şeyi yapamamak sizi gergin ve mutsuz kılıyor. Ne zaman bir tartışma yaşansa siz susan taraf oluyorsunuz ve aslında bu sizin en istemediğiniz şey. Bu aralar iş hayatınızda da verimli bir çalışma sergilemiyorsunuz, sık sık molalar düzenleyecek ve bu molaları uzatacaksınız. Bu aralar iki kere düşünün akıllıca davranın zira pişman olacak hareketlerde bulunmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.