Kadınlar Duysun

9 Ekim Yeniay Burçlara Etkileri – Terazi Burcundaki Yeniay İle Şartlar Değişiyor

09.10.2018
35.518
9 Ekim Yeniay Burçlara Etkileri – Terazi Burcundaki Yeniay İle Şartlar Değişiyor

09 Ekim 2018 Yeniayı saat 06:50 civarında Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Terazi Yeniayının ziyaretçisi Venüs gerileme sürecinde ve aynı zamanda Akrep Burcunda. Bu iç içe süreçte her şey abartılı yaşanıyor. Para, duygu, ilişkiler konusunda geçmişin yeniden değerlendirilmesi mümkün gibi görünüyor.

Terazi Yeniayı, öncesi ve sonrası olarak iki bölümde ele alınmalı. Başlangıç evresinden önce Dolunay etkileri ile birlikte yaşanan kırılmalar ve kopmalar yeni kararların alınmasını gerektirmişti. Yeniay ile birlikte bilinç altı temizliği şart. Yaşamımızdaki, özelimizdeki, ruhumuzdaki belirsizliklerin üzerine üzerine gidiyoruz. Birbirine aşık çiftlerin tartışmaları aradaki tutkuyu yükseltiyor. Geçmişte kalan bazı aşklar tekrar başlıyor. Acıdan sonra yenen tatlı gibi.

Terazi Burcundaki Yeniay bize görmediklerimizi gösteriyor. Öğrenmek istediğimiz şeyleri öğrenip ne gerekiyorsa olması yönünde devam ediyoruz. Merak ettiklerimizin derinine inmekten çekinmiyoruz. İnceldiği yerden kopsun tavrını boşvermişlikle aynı terazide sunuyoruz. Aslında bu, çok önceden alınan kesin kararların nitelikli duruşu gibi bir şey. Yaşadık, konuştuk, merak ettik, sorduk, öğrendik, karar verdik ve şimdi uygulama zamanı.

Yeniay zamanında yapılması gereken şey gitmek istediğimiz yolu belirlemek olmalı. Bizi öldürmeyen şey güçlendirir, unutmayalım. Dönüşümden, gerekiyorsa bırakmaktan korkmamak gerekir. Hayatla inatlaşmak iyidir. Kendinizi tanırsınız. Özgürlüğü ele almanın en kestirme yoludur. Fazla uzatmadan, dolandırmadan, kararlı adımlarla varırsınız gideceğiniz yere. En azından benim hayatım, benim isteklerim ve seçimlerimdi dersiniz.

Burçlar Yeniayda iken kararsızlıklar artabilir. Aşk hayatınızda özellikle Perşembe ve Cuma günleri iletişim problemleri oluşabilir. Eleştirel yaklaşımlardan uzak durulmalı. Esnek olmakta fayda var. Hafta sonunda dinlenmek isteyip de fırsat bulamadığımızda biraz gerilebiliriz. Bu da olanı biteni abartmamız anlamına gelir. Boğa, Akrep ve Aslan Burçlarının kıskançlık atakları yaşaması olası görünüyor. Önceden fark edilmeyen şeylerin aniden öne çıkması ve hislerin güçlenmesi söz konusu. Sonuç olarak ne yaparsanız yapın önce kendiniz için yapın. Siz mutlu olun ki, yanınızdakileri de mutlu edebilesiniz. Unutmayın mutsuz ederek mutlu olabilen olmamıştır tarihte.

9 Ekim Yeniay Burçlara Etkileri

ETİKETLER: ,