Kadınlar Duysun

9 Eylül 2018 Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

08.09.2018
33.111
9 Eylül 2018 Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

9 Eylül 2018 Başak Yeniayı saat 21:03’de Başak Burcu 17°sinde gerçekleşiyor. Kaoslar düzeni beraberinde getirir. Önce dağılırsın, sonra toparlanırsın. Gelişimin bir parçasıdır kaos.

Yeniay Etkileri bir hafta önceden başlamıştı ve bu etkileri yoğun şekilde önümüzdeki hafta da hissedeceğimizi söyleyebiliriz. Yaşamımızdaki düzen, ne istediğimiz, amacımız, hedeflerimiz, yaptıklarımız ve yapmadıklarımız. Bu karmadan doğacak olanlara odaklanmamız gerekiyor. Somut sonuçlar elde etmek mümkün görünüyor. Aşk hayatımızda, iş hayatımızda ya da değiştirmek istediğimiz şeylerde, yaşadığımız belirsizliklerde somut adımlar atabileceğimiz bir dönem. Ama güvenle ama risk alarak. Evet. Bunu yapmalıyız. Belki de büyük bir fırsatı kaçıracağız. Denemekten ne çıkar. Hayata güvenmeli ve kapıları sonuna kadar açma zamanı.

9 Eylül Yeniayının Burçlara Etkisi bugüne kadar yaşananları değiştirme, yaşama yeni bir yön verme gücüne sahip. Her şey mükemmel olmak zorunda değil. Bir düzen yaratmak adına başka bir düzeni bozma girişiminde bulunabilirsiniz. Geçmiş geçmişe ait olarak kalmalı. Ön yargılar, saçma inançlar, baskılar ve kaçınılmaz kurallar aşılmalı. Olaylara duygusal ve hassas şekilde yaklaşmamak, gerçekle birlikte yol almak olası yeni bir dağılmayı önleyecektir. Her türden ilişkide risk oranı yüksek görünüyor. Tahammül sınırı aşılmış durumlar ortaya çıkabilir ve detaylar olayın bütününü görmemize engel olabilir. O anda en önemlisi kalbiniz, yani ne hissetiğinizdir. İşte doğru yorumlamamız gereken şey budur.

9 Eylül Yeniayı sürecinde bir şeylere ısrarla tutunmak isterken, yaşam onu sizin elinizden çekip alabilir. Belki de bu sizin için en iyisidir. Belki hayatınıza daha iyi bir düzen gelecektir. Mesajlara kulak verin. Olmayanda ısrar etmeyin. En önemlisi kendinize güvenin. Herkesin yolu dışında yürüyebileceğiniz bir yolunuz olmalı, o yolu bulun ve yola devam edin.

9 Eylül Yeni Ayın Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...