Kadınlar Duysun

9 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

05.04.2021
9.506

9 Nisan 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Balık burcunda ilerliyor. Arkadaşlarınızla aranızda nedenini bilmediğiniz bir sebepten dolayı tartışma çıkabilir. Sorunun üzerine çok kafa yormadan konuşarak anlaşmaya çalışabilirsiniz.

9 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 9 Nisan Günlük Burç Yorumları

Ailevi sorunlarla olan meşguliyeniz diğer işlerinizi aksamasına yol açıyor. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak ama insanlara hemen güvenmemekte sizin için fayda var.

Boğa Burcu 9 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün telaşlı bir gün sizin için. Akşam saatlerinde katılacağınız bir buluşmanın heyecanı ve hazırlıkları tüm gününüzü alabilir. Gün içinde küçük kazalar yaşanabilir dikkat. Parasal konularda ise son zamanlarda artan harcamalarınız nedeniyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha planlı olmak gerekebilir.

İkizler Burcu 9 Nisan Günlük Burçlar

Maddi konularda yaşayacağınız sorunlar aile içi tartışmalara yol açabilir. Bu durum beklemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza yol açabilir. Sakin olmak ve konuşmak sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. gerektiğini de bilmelisiniz.

Yengeç Burcu 9 Nisan Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki bazı sorunlar sizin canınızı sıkabilir, partnerinizin yolları ayırma durumuna gelebilirsiniz. Olayların etkisini verdiği bu durum ne kadar sizi bunaltsada adım atmaktan vazgeçmeyin, sorunların üzerine yürüyün. Karanlığın ardından güneşin doğması yakındır.

Aslan Burcu 9 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde duygusal açıdan zirvedesiniz. Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda ise her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ödemeler konusunda hala bir düzen tutturamadınız, dikkat tehlike çanları çalıyor.

Başak Burcu 9 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda özellikle aile içi yaşanan tartışmalar nedeniyle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ama unutmayın her gecenin mutlak bir sabahı var. Bugün o sabahlardan biri. Hayata yeniden kaldığınız yerden devam etmeli ve sevdiğiniz konulara ilginizi vermelisiniz. Geçmişte kalan konularla tekrar ilgileneceğiniz zamanlar olacak nasılsa.

Terazi Burcu 9 Nisan Günlük Burçlar

Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Çevrenizde sizi huzursuz eden kişileri yargılamadan sınamak istiyorsunuz. İş birliği içinde olmanız gereken kişileri seçmek en doğal hakkınız.

Akrep Burcu 9 Nisan Burç Yorumları

Bugün endişe duyduğunuz finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınızla ilgili konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacağınız sözleşmeler sizi bağlayabilir. Güçlü kişilerden aldığınız destekler nedeniyle yorulabilirsiniz. Borç ve alacak konuları gündeme gelebilir. Rutin işlerinizi toparlamak daha iyi bir fikir olabilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu 9 Nisan Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde gelişen olayların iç yüzünü kolay bir şekilde görüyor fakat yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Öte yandan enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu 9 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün ruhsal enerjiniz oldukça yüksek. Sabah saatlerinde birlikte çalıştığınız insanlara yardım ederek insanların size olan düşüncelerini etkileyebilir ve sizi daha iyi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Siz hesapsız yapmış olsanız da bu sizin işinizdeki pozisyonunuzu olumlu yönde değiştirecektir. Bugünlerde beklediğiniz haber geç de olsa gelecek ve maddi olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kova Burcu 9 Nisan Günlük Burçlar

Bugün endişe duyduğunuz konular daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularında sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yabancılarla iletişiminize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Birlikte çalıştığınız insanlarla sıkıntılar çıkabilir. İşleriniz engellere takılabilir. Finansal konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Balık Burcu 9 Nisan Burç Yorumları

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Gün içindeki değişiklikler yeni kararlar almanıza neden olabilir. Çocuklarınızın yaptığı aktiviteler ilgili işler çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

9 Nisan 2021 Gezegen Konumları

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♈ Koç

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

9 Nisan 2021 Astrolojik Harita

9 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

9 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.