9 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

15.236

9 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: Ay, Akrep burcunda ilerliyor saat 14.15’te ise Yay burcuna geçiş yapacak. Merkür ve Mars’ın oluşturduğu kare açı yüzünden daha rekabetçi ve hırslı bir ruh haline bürenebilirsiniz.

9 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün balık burcu iletişim kabiliyetini üst düzeyde kullanmak zorunda kalabilir. Hiç beklemediğiniz bir konunun gündeme gelme ihtimali var. Bir parçası olacağınız sorunlarda sakin olmalı, kendi alanınıza sadık kalmalı ve mesafenizi korumalısınız.

Boğa Burcu 9 Ocak Yorumları

Kova burcu bugünlerde parasal konulara dikkat etmeli. Uygun planlar yapmalı ve alacak-verecek davaları konusunda kontrolü elinizden bırakmamalısınız. Mevcut paranızı arttırmanıza yönelik fırsatlar ayağınıza gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Oğlak burcu için bir hayli duygusal bir gün. Havaların da kapalı olmasıyla birlikte ruhsal anlamda yoğun bir gün geçireceksiniz. Duygusal doluluğunuz sebebiyle etrafınızdaki gelişmelere büyük tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmanız gerekli.

Yengeç Burcu Bugün

Bugünlerde Yay burcunun aile ilişkilerine dikkat etmesi gerek. Ailenizde sağlık problemi yaşayan biriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu süreçte gerileceğinizi noktalar olacak. Bir de… Ödemelerinizi de ihmal etmemeniz gerektiğini hatırlatalım.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Uzun bir aradan sonra Akrep burcu için sonunda bir şeyler netlik kazanıyor. Aşk hayatınızda kafanızı kurcalayan bir konu netlik kazanmaya başlayacak. Yakın ve sıcak ilişkilere adım atmaktan korkmayın. Etrafınızdan biri aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz.

Başak Burcu 9 Ocak 2021

Terazi burcu bu sıralar etrafında belirlediği sınırlarını tekrar çizmeli. İstismar edilmekten şikayetçi olduğunuz bir gün çünkü denge olmayan bir şeyler var. Bu yüzden sınırlarınızı tekrar çizerken etrafınızdaki kişilere anlayışlı davranmalısınız. Ama bunları yaparken mesafenizi daima koruyun.

Terazi Burcu Bugün

Başak burcu, son zamanlarda durağanlaşan sosyal yaşamını renklendiriyor. Girdiğiniz yeni ortamlar sayesinde sosyal hayatınız tekrar canlanacak. Enerjinizi doğru yansıtacak renkleri üzerinizde taşımalısınız. Sizin için güzel olacak bu günde, arkadaşlarınızla sürtüşmemeye dikkat edin.

Akrep Burcu Günlük

Bugünlerde Aslan burcuna adeta zaman yetmiyor. Birçok işi aynı anda yürütme hevesiniz hiç geçmeyecek, değil mi? Sahip olduğunuz sorumlulukları yerine getiremediğiniz zamanlar oluyor ama panik olmayın. Sadece zamanı daha dikkatli kullanmanız gerek. Parasal açıdan güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Yay Burcu Bugün

Yengeç burcu için son birkaç gündür gündemde sinir ve stres var. İhmal ettiğiniz sağlığınız için gitgellerinize hükmetmeyi öğrenmeniz gerek. Olaylara karşı biraz daha sabırlı olmayı deneyin. İçinde bulunduğunuz durumu en objektif şekilde algılayabilmek ve doğru tepkiyi verebilmeniz için olayın soğumasını bekleyip kendinize düşünmek için biraz zaman tanıyın.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İkizler burcu dikkatini maddi konulara yoğunlaştırmalı. Parasal açıdan beraber bir yola girdiğiniz ortağınızla küçük sorunlar yaşayabilirsiniz bu yüzden risk almaktan kaçınmanızı öneririz. Stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Kova Burcu 9 Ocak Günlük

Boğa burcu açısından göz önünde olmayan birtakım durumlar var. Örneğin, sevda kuşu pencerenize konmuş ama pencereyi tıklatmıyor olabilir. Pencereye yönelmek isteyebilirsiniz ancak gereğinden fazla fedakar olmayın. Öte yandan sizi rahatsız edecek birkaç şey kulağınıza gelecek ama duymazdan gelmekte fayda var.

Balık Burcu Bugün

Koç burcu için özellikle ilişkilerinde sakin davranması gereken bir gün. Yakın çevrenizde beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tartışmanızda galip gelmek için kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.Bu gün, sabırlı olup ilişkide dengeyi sağlamanız gereken bir gün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.