Kadınlar Duysun

9 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

06.02.2020
20.703
9 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Sevgilinizden gelen kötü haber yüzünden biraz canınız sıkkın olabilir.Bunun sebebi ikinizinde birbirinize biraz özensizleşmeniz.İş durumları da kötü gittiği için birbirinizin üstüne çok geliyor olabilirsiniz.Bunu engellemek için birbirinize daha fazla anlayış göstermeli daha fazla vakit ayırmalısınız.

Boğa Burcu 9 Şubat

Güzel başlayan haftasonunuz bugüne de yansımış durumda ve neşeniz yerinde.Pazartesi günü yapacağınız işlerin ve aktivitelerin planlarını yapmaktasınız.Doğru gidiyorsunuz devam etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün dağınık ve dalgın bir gününüzdesiniz. Hafta boyu biraz yorucu geçmiş olması buna sebep olmuş gibi görünüyor. Haftabaşı için daha dikkatli ve odaklı bir şekilde davranmalısınız.Bu sayede işlerinizin daha olumlu gitmesi mümkün.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün ailenizle güzel ve uzun soluklu zaman geçirmeye kararlısınız. Bir program yapmak istiyorsunuz ama kafanızda çok seçenek olduğundan biraz aklınız karışmış durumda.Doğal ve tabi bir yere gitmek hepinize iyi gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün güne çok enerjik başlamanızın sebebi uzun süren orucu bir temponun ardından dinlenmiş olmanız.Bu durumda harika birgün geçirmemeniz için hiç bir sebep yok.Kendinizi temiz havanın ve doğanın ahengine bırakabilir veya sevdiklerinizle güzel bir aktivitede bulunabilirsiniz.Harika birgün sizi bekliyor.

Başak Burcu 9 Şubat

Herşeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz ve bunun rahatlığı içerisinde olduğunuz bir gündesiniz.Bunu avantaja dönüştürmek ve keyifli hale getirmek sizin elinizde ,esprilerinizle de çevrenizi eğlendirebilir güzel vakit geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Bugün

Bu ara aklınıza sürekli olarak iş ve parasal durumlar geliyor. Bunun için çabalamak ve işinizi geliştirmek istiyorsunuz. Dikkatli ve otokontrollü hareket etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük

Yeni tanıştığınız arkadaşınızla aranız çok iyi ve ilişkiniz sevgili olmaya doğru hızlı adımlarla ilerliyor. Mutlusunuz ve hiç bozulmasın istiyorsunuz. Kaybetmemenizin yolu hislerinize güvenip ona da yansıtmak ve güvenmekten geçiyor.

Yay Burcu Bugün

Bu günlerde arkadaşlarınıza birçok konuda yardımcı oldunuz.Birkaç arkadaşınızdan küçük tatlı sürprizlerin gelmesi keyfinizi bir hayli yerine getirdi.Haftabaşı için hazırlıklarınızı eksiksiz yapacaksınız.Ve harika bir gün geçirmemeniz için bir engeliniz yok.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bu ara biraz yoğun bir dönemdesiniz.Bir taşınma süreci yaşıyor olabilirsiniz.Bu yüzden yoruldunuz ve stresli bir hal almaya başladınız.Ama bu dönemi aşacak ve mutlu yarınlarla tekrar buluşacaksınız.Sadece bu uğraşlarınızın iyi sonuç vermesi için biraz daha sabırla koşuşturmanız gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Yorum

Bu ara çok duygusal bir döneminizdesiniz. Yaşadığınız ve duyduğunuz olaylardan normale göre daha fazla etkileniyor ve üzülüyorsunuz. Bunu okuyarak, müzik dinleyerek veya farklı sosyal aktivitelerde bulunarak daha pozitif yaklaşımlarla üstünüzden atmalısınız.

Balık Burcu Bugün

Kariyerinizle ilgili uğraşılarınız bu ara artmış durumda. Bu durumdan memnunsunuz fakat biraz saplantı haline gelmiş durumda.Bu yüzden bunu bir standarda bağlamak ruhunuza daha iyi gelecektir.Bu sayede aileniz ve sevgilinize de daha çok vakit ayırabileceksiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.