9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

6.869

9 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay Akrep burcunda ilerliyor. İkili ilişkilerde daha açık olmalısınız. Canınızı sıkan konular varsa bunları konuşmak sizin için en iyisi. Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmadan kaynaklı sorunlar oluşmaya başlayabilir. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz bir konu üzerine yeni bir karar alabilirsiniz.

9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda özel hayatınızda çok da mutlu günler yaşamasanız da zaman zaman sizi şaşırtan tavırlarıyla partnerinizden vazgeçemiyorsunuz. Bazen onsuz yolunuza devam etmeyi düşünseniz de iyi bir fikir olmadığının siz de farkındasınız. Aşk hayatınızı mutlu kılmak için yenilikler yapmak her ikinize de iyi gelebilir, denemelisiniz. Bugünlerde unutkanlığınız nedeniyle maddi zarara uğrayabilirsiniz, dikkat.

Boğa Burcu 9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili kararlarınıza kimseyi karıştırmasanız iyi olur. Bazı insanlar nerede durmaları gerektiğini bilmiyor. Onlara kararlarınıza saygı duymaları gerektiğini açıkça anlatmanız lazım. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir ve unuttuğunuz yabancılaştığınız duyguları yeniden en coşkulu hali ile yaşamaya başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu 9 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün agresif bir ruh hali içinde olabilir ve çevrenize karşı kırıcı olabilirsiniz. Olabildiğince kendinizi dinlemeye zaman ayırmalısınız. İsteklerini gerçekleştirebilmek için zihinsel dinginlik size iyi gelecektir. Ayrıca yazın başından bu yana hedeflediğiniz ancak bir türlü halledemediğiniz konuları artık yola koyabilirsiniz..

Yengeç Burcu 9 Temmuz Burç Yorumları

Sabah saatlerinde sinirleriniz biraz gergin olabilir fakat bu durum öğlene doğru hafifleyecek. Öğlen kısa bir yürüyüş yapın ve geçmişi geçmişte bırakın. Her şey yoluna girecek. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanılacak. Aşk enerjiniz de yüksek.

Aslan Burcu 9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Başarılı olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızdaki hırslarınızı kontrol etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda yeni alternatifler üretmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Ortaklı konularla uğraşabilirsiniz.

Başak Burcu 9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Son günlerde maddi konularda kendinizi sınırlama, birikim yapmak için kendinizi frenleme amacındasınız ancak kendinizi biraz mutlu etmeye de yönelmelisiniz.Duygularınızı karşı tarafa açık açık belli edip söyleme konusunda çekingen bir tavrınız var. Bunu aşmalı ve aklınızdakileri karşınızdakine dürüstçe belli etmelisiniz.

Terazi Burcu 9 Temmuz Günlük Burçlar

Duygusal dünyanızdaki sallantılar devam ediyor. Sevgiliniz ilk defa sizin isteklerinize kayıtsız kalıyor. Özel yaşamınızdaki olumsuzluklar sizi iş yaşamınızda daha da güçlendiriyor. Öfkenizin enerjisini işinize verebiliyorsunuz. Konu iş olunca kendinize olan güveniniz yükseliyor. Duygusal anlamda daha sakin olmalı ve bazı şeylere fevri tepkiler vermemelisiniz.

Akrep Burcu 9 Temmuz Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızla ilgili sizin dışınızdaki gelişmeler ve başkalarının etkisiyle hiç de size uygun olmayan tercihler yapabilirsiniz. O nedenle kararlarınızı sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yöne göre belirleyin. Aile yaşamınızda ev ve aileyi ilgilendiren konularda bir çok imkanla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda sevineceğiniz günler başlıyor.

Yay Burcu 9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Birliktelik yaşadığınız kişi siz aşık ancak siz ısrarla ondan kuşku duyuyorsunuz ve bunu ona belli ediyorsunuz bu halde karşı tarafı da yaralayabilirsiniz. İş yaşantınızda bazı olumsuz gelişmeler yaşadınız. Fakat hemen yardım alabileceğiniz insanlarla irtibata geçerek sorunları halletme yoluna gittiniz. Bir arkadaşınızdan hayli hoşunuza gidecek bir jest alacaksınız.

Oğlak Burcu 9 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Kendinizi tuhaf hissedeceğiniz anlar olacak. Sürekli olarak uzaklara dalıp gidecek, derin düşünceler altında olacaksınız. İçinde bulunduğunuz ortamda sadece fiziksel olarak varlık gösterme ihtimaliniz var. İnsanların soruları ya da garip bakışları altında kalmak istemiyorsanız yalnız kalmanız sizin adınıza daha doğru bir seçenek olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha iyi hissedeceksiniz.

Kova Burcu 9 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün gelişen olaylar sizi zorlayabilir. Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikirlerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bazı olayları kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Ticari konularda gelişmeler olabilir.

Balık Burcu 9 Temmuz Burç Yorumları

Çevrenizdekilerle işbirliği yapabilir ve birlikte çok para kazanabilirsiniz. Ortaya çıkan fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Fırsatlara kayıtsız kalamazsınız. Bugünün önerilerinden bazılarının sizin için önemli derecelendirmelerle sonuçlanacağından emin olabilirsiniz. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan sabır ve yeteneğe sahipsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.