Onu İlk 90 Dakikada Kendinize Aşık Edin!

127.037
Onu İlk 90 Dakikada Kendinize Aşık Edin!

İlk görüşte aşk var mıdır? Aşık olmanın süresi nedir? 90 dakikada biri size aşık olabilirmi? Aşk başlıbaşına soru işaretidir ve aşkla ilgili soruların sonu hiç gelmez. Araştırmalara göre ilk 90 dakika her açıdan aşk ve ilişkiler konusunda çok önemli bir süre. İki kalbin bir araya gelmesi için gerekli olan sürenin ilk 90 dakika olduğu söyleniyor. Peki siz bu konuda kendinize ne kadar güveniyorsunuz, onu kendinize sadece 90 dakikada aşık edebilir misiniz? İşte size aşama aşama ilk 90 dakikada onu kendinize aşık etmenin yolları.

0-5 Dakika
Bu süre ilk bakış, ilk izlenimdir. Yapılan çalışmalarda ilk görüşte aşık olanların üçte birinin bu süreyi kapsadığı belirtiliyor. Özellikle dikkat edeceğiniz en önemli süredir ilk 5 dakika. Erkekler ilk dakikalarda kadınlarda dış görünüşten etkilenirlerken, kadınlar erkeklerdeki özgüven ve duruşa bakarlar.

10-30 Dakika
Beden dilinin kullanıldığı ilk dakikalardan sonra, kendinizi nasıl ifade ettiğiniz önem kazanıyor. Bu süre içinde beden dilini doğru kullanabilmek çok önemli. Kendinizi anlatırken doğru kullandığınız beden diliniz sizi oldukça etkileyi ve çekici kılacaktır. Beden dilinizi kullanırken rahat olmalısınız. Açık sözlülük çok önemli karşı tarafın kafasını karıştıracak şeylere yer vermemelisiniz. Kollarınızı bağlamamaya ve bacaklarınızı abartılı hareket ettirmemeye dikkat edin. Konuşurken hafifç ona doğru eğilin ve bu konumda omuzlarınız rahat olsun. Hareketlerinizde çok tutarlı ve yavaş olun

30-60 Dakika
Bu sürede hissetmeye çalışın. Ruhsal sinyaller göndermeye çalışın. Özellikle göz teması kurduğunuz anları yakalayın. Ortak zevklere sahip olup olmadığınızı keşfedin ve anlaşabileceğiniz yönlerin olup olmadığının farkına varmaya çalışın.

60-70 Dakika
Flört etmeye başlayacağınız süre zarfıdır. Onunla ilgilendiğinizi gösterdiğinizde, sizi daha fazla düşünmesine sebep olursunuz. Bu bölümde özgüveninizin tavan yapması gerekir. Kendinizden emin ama aynı zamanda gizemli olmaya çalışın. Sizinle birkaç gün sonra randevulaşmak isterse, ufak ayarlamalar yaparak ertesi gün buluşabileceğinizi söyleyin.

70-90 Dakika
Son dakikalara kadar onu oldukça etkilemiş olmalısınız. Yakınlaşma çabalarına girebilirsiniz. Dış görünüm önemlidir ancak bilirsiniz ki aşık olmak için yeterli değildir. Bunun için sohbet etmelisiniz. Sohbete nasıl başlanır diye soruyorsanız önerilerimizi dikkate alın.

Hoşlanıp hoşlanmadığınız şeyler konusunda minik dokunuşlarla sohbete başlayabilirsiniz. Sonrasında küçük itiraflarla devam edebilirsiniz. Doğup büyüdüğünüz şehirle karşınızdaki kişi arasında bir bağ yakalayabilirseniz bu daha da güzel bir sohbete dönüşebilir.

Sizi ilgilendiren, derin mevzulara hemen girmeyin. Gizemli halinizi ne olursa olsun koruyun. Cümleleriniz kısa ve anlaşılır olsun. Bakışlarınızı kaçırmamaya özen gösterin. Kendiniz hakkındaki tüm herşeyi hiçbir zaman anlatmayın ki sizi çözmek için çaba sarfestsin. Anlattıklarımızı dikkate alarak bu bağlamda az çok nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlamışsınızdır. Dozu ayarlamak son derece önemli. Hiçbirşeyde fazla çekingen veya abartıya kaçmayın.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.