Abiye Pantolon Modelleri

Abiye Pantolon Modelleri

Abiye pantolon modelleri hem davetlerde hem de özel günlerde tercih edilen çok şık bir alternatiftir. Abiye pantolonların birçok çeşidi vardır. Bunlar payetli, deri, tüllü ve dantel abiye pantolonlardır.

Abiye Pantolonlarda Kumaş Seçimi

Abiye pantolonlarda günlük pantolonların aksine daha ağır ve göz alıcı kumaşlar tercih edilir. Abiye pantolonlarda genellikle tül ve kumaş tercih edilir. Tercih edilen diğer bir kumaş ise deridir. Son yıllarda oldukça popüler olan deri pantolonlar hem şık hem de modern olmayı sağlıyor.

Son Moda Payetli Pantolonlar

Son yıllarda oldukça moda olan payet kaplamalı pantolonlar bayanların şıklığına şıklık katıyor. Düğün, nişan, kına gecesi ve özel günlerde rahatça kullanılabilen bu pantolonlar genellikle güçlü kumaşlarla beraber kullanılıyor. Bol paça veya dar olarak da dikilebilen bu pantolonlar genellikle düz bluzlarla kombin ediliyor. Bunun sebebi çok karmaşık bir görüntü sağlamamak. Payetli pantolonlarla kullanılabilen bir diğer bluz çeşidi de deridir. Deri ile kombin edildiğinde çok klas bir görüntü elde edilir.

Deri Pantolonlarla Abiye Şıklığı Yakalayın

Deri pantolonlar kombin yapıldığı parçaya göre abiye de olabilir günlük de kullanılabilir. Eğer bir davete katılacaksanız ve deri pantolonla abiye şıklığı yakalamak istiyorsanız o zaman üzerinize tercih ettiğiniz parçanın daha abartılı olması gerekmektedir. Gerek pullu payetli gerekse dantel detaylı şık bluzlarla normal deri bir pantolonu abiye yapabilirsiniz.

Tül Abiye Pantolonlar

Abiye pantolon denince akla gelen ilk pantolon çeşidi tüldür. Tül pantolon modelleri oldukça fazladır. Bazı tül pantolon modellerinin astarı aşağıya kadar uzanırken bazılarının ki kısa bırakılır bu da pantolonun transparan bir özellik kazanmasına neden olur. Abiye pantolonlarda tül yalnızca detay olarak da kullanılabilir tamamı tülden de yapılabilir tüm bunlar abiye tül pantolonların ne kadar çeşitli olduğunu göstermektedir.

Dantel Detaylı Abiye Pantolonlar

Abiye elbiseler ve pantolonlarda dantel detayı kullanımı oldukça fazladır. Dantel hem kıyafete abartılı bir görünüm sağlamaz hem de oldukça şık gözükür. Sadelikten yana olan hanımların rahatça tercih ettiği bu pantolonlar abiye pantolon modasının güzide parçalarındandır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.