Kadınlar Duysun

Acun Ilıcalı açıkladı: Sercan ve Nisa’nın ses kaydına ulaştık…

28.06.2020
16.708
Acun Ilıcalı açıkladı: Sercan ve Nisa’nın ses kaydına ulaştık…

Büyük finale 1 aydan kısa bir süre kalan Survivor’da heyecan gün geçtikçe artıyor. Sercan’la Nisa arasındaki sırların ses kaydıyla ortaya çıkması yarışmaya damga vurdu.

Survivor’da eleme gecesi dokunulmazlık oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Birinci turda dokunulmazlığı Berkan kazanırken, İkinci turda eşleşme, Sercan, Yasin, Barış, Cemal Can, Elif, Nisa şeklinde gelişti.

Sercan dokunulmazlığı kazandı

İlk eşleşme turunda Sercan, Yasin’i 2-1 ile geçerken, Cemal Can ise Barış’ı 2-0 ile geride bıraktı. Son eşleşmede ise Elif, Nisa’yı 2-1 yenerek üst tura çıktı. Finale doğru dokunulmazlık oyununda Sercan da Elif’i 2-0 yenerek finalist oldu. Böylece Survivor’da ilk bireysel dokunulmazlık oyunu finalinde Sercan ile Berkan eşleşti. Oyunun kazananı Sercan bireysel dokunulmazlığı kazandı.

‘Söyleyeceğim isimle aramda bir sıkıntı yok’

Yapılan ada konseyinde Sercan Yıldırım, SMS’e çıkacak ilk ismi belirledi. 7 kişinin kaldığı yarışmada, Sercan, eleme potasına Berkan’ı çıkardı. Konseyde konuşan Sercan şunları söyledi: “Buraya geldiğimde strateji yapacağım hiç geçmemişti aklımdan. Söyleyeceğim isimle aramda bir sıkıntı yok, buradaki herkesle tek tek ayrı bir hukukum oldu.

Söyleyeceğim isim biraz duygusal biraz da stratejik olacak ikisinin birleşimi. Geçen hafta kaptanlığı alırken benim takımımda olmak istemedi açıkçası. Cemal Can’la pazarlık yaparken değişiklik şeyler yaşandı. Bu olay beni üzdü, çünkü ben olaylara profesyonel bakan biriydim tabii bir de stratejik de bakıyorum bu yüzden Berkan diyorum.”

Sırlar ortaya çıkıyor…

Survivor’un son bölümü sonrası 121. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmana Yasin’in sakatlanması ve Sercan’la Nisa arasındaki sırların ses kaydıyla ortaya çıkması damga vurdu.

‘Bu ses kaydı birçok şeyi de aydınlatıyor’

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Bir konu var Sercan ve Nisa arasında… Ekibimizden o dönem ki kayıtların tekrar incelenmesini istedik. O dönemki bir ses kaydına ulaştık. Bu ses kaydı birçok şeyi de aydınlatıyor.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.