Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
17.682
Akrep Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

AKREP Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında daha yaratıcı düşünüyorsun. Yakın geçmişte yaptığın bir işte başarısızlık elde etmiş ya da kendi isteğinle vazgeçmiş olabilirsin. Toparlanma sürecine giriyorsun. Yürümüyor dediğin şeyleri ardında bıraktın. Geldiğin noktada her şeyi baştan alacaksın. Bunu yaparken sevdiklerinden asla vazgeçmiyorsun. Ailenle, partnerinle ya da varsa çocuklarınla bir süre ayrı kalmak zorunda olabilirsin. Hayatında yaşadığın sorunların üzerini örtmek niyetinde değilsin. Bu aylar senin için mücadeleyi işaret ediyor sevgili Akrep Burcu. İnsanlara ve yaşama karşı pozitif bir niyet besliyorsun. İş, para, kariyer hayatında basamakları ağır ağır ama sağlam şekilde çıkacaksın. Etkili imkanlara sahip olacak, birikim ve yatırım için gerekli zemini oluşturacaksın. Şansın hiç olmadığı kadar açılıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması hayalindeki insanın karşına çıkmasına neden oluyor. Bir ilişkin varsa veya evliysen üst seviyelere taşıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile projelerin hızlanıyor. Giriştiğin işlerde kazanmaya başlıyorsun. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile aile arasındaki bir konuya yeni değerlendirmeler getiriyorsun. Sorunları özenle ele alarak çözüme ulaştıracaksın. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri karşına yaşamını garanti altına alacağın fırsatlar çıkarıyor. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri sana ek kazanç kapıları aralıyor. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri yakın çevrendeki birinin hayatında yaşanan gerilimin sana yansımasına neden olabilir. İnsanların sorunlarını kendi sorununmuş gibi önemseme. Üzülen sen olabilirsin.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Akrep Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri başarının önünü bir süre keserek seni yavaşlatabilir. Bu dönemde hobilerinle ilgilenmek ve sanatsal işlerle uğraşmak sana ve çevrene daha faydalı olacaktır. Özel hayatının üzerine gitmemelisin.

Akrep Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında iyi niyetinin karşılığını veriyor. İstediğin yönde devam eden bir ilişkiye sahip oluyorsun. Hayatında biri yoksa seni değiştirecek, tamamlayabilecek ve akışa yön verecek nitelikli biriyle tanışabilirsin. Bu dönemde özel hayatında inanamayacağın şekilde uyumlusun. Bu durumu evliysen eşinle ilişkin devam ediyorsa sevdiğin insanla yaşıyorsun. Her şeyin yolunda gitmesi seni rahatsız etmesin. Yaşadığın mutluluğun ardından bir şey arama ve bir gün bitecek endişesi ile bozacak hatalar yapma.

Akrep Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Akrep Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde temizlik sürecine giriyorsun. İşe yaramaz olarak gördüğün, zaman kaybı şeklinde düşündüğün kişileri eleyeceksin. Bunlar arasında yakın akrabaların varsa işin biraz zor olacaktır. Uzaklaşmak bir süreliğine işe yarayabilir. Ama yaşamını düzene sokmak ve kendine ait bir alan yaratmak için buna ihtiyacın var. Bol bol meditasyon, egzersiz, kitap okuma yaparak hobilerinle ve sanatla uğraşacaksın. Sevdiğin ve hemen hemen her gün görüştüğün arkadaşın bu dönemde de seni yalnız bırakmıyor.

Akrep Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Akrep Burcu sağlığı 2019 kış döneminde daha iyi olacak. Uzun yıllara dayalı rahatsızlıklar şifalanıyor. Kendini daha rahat ve hafiflemiş hissedeceksin. Karın, kasık, böbrek ve bacaklarda oluşabilecek sorunlar konusunda hassassın ve farkındasın. Kendini korursan herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. En ufak bir şeyde doktora başvurman olası büyük sorunlara engel olacaktır.