Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
6.035
Akrep Burcu 2018 Bahar Yorumu

AKREP Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında özellikle kalple ilgili konularda karar vermekte zorlanıyorsun. Gündeme gelen evliliklerde geri adım atmalar söz konusu. Aileler arası üretilen bahaneler ciddi ilerleyen ilişkileri etkiler nitelikte. Akrep Burcu kariyerindeki güç savaşları ve rekabet bahar aylarında artıyor. Konu kazançsa daha fazla risk almaktan korkmuyorsun. Lider vasfını ön plana çıkarıyor, etkili olacak türden projeleri hayata geçiriyorsun. İnandığın meselelerde inatçı tavrını koruyorsun. İnsanlar o an seni anlamasalar bile sonradan hak veriyorlar. Baharla birlikte kış aylarının sıkıntılarını geride bırakıyorsun. İstikrarlı şekilde ilerlersen çok büyük başarılara imza atabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile işlerinde daha kuralcı davranıyorsun. Düzene koyman gereken ne varsa düzenliyorsun. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile çevrene uyum sağlamakta zorlanıyorsun. Bu tarihte yeni bir ortama girmemen iyi olur. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri sana özel hayatında yeni deneyimler sunuyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı senin için biraz zorlu geçebilir.Yerine gelmeyen isteklerin nedeniyle problem çıkarabilirsin. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ile enerjin yükseliyor. Ev, aile, aşk ve iş alanlarında şansın artıyor.

Akrep Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar ayları ile hayatının merkezine odaklanıyor. Kalbindeki insanın sendeki değerini sorguluyorsun. Bununla birlikte değerlendirdiğin bir diğer şey ise maddi durumun oluyor. Onun ve kendi isteklerinin ne derece yerine geldiğini düşünecek daha iyisi olması yönünde birtakım konuşmalar yapacaksın. Hem duygusal hem de madden hayatına yeni düzenlemeler getirebilirsin. Ancak şunu unutmamalısın aşkta pazarlık olmaz. Gönül meselelerini konuşarak ne kadar halledebilirsin bilemiyoruz. Bu nedenle isteklerini davranışlarına yansıtman daha faydalı olabilir.

Akrep Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Akrep Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini üst seviyelerde yaşıyorsun. Seni her anlamda çileden çıkaran birine içinden gelen her şeyi söyleyerek bağını koparabilirsin. Çevrendeki insanlar nasıl ki senin fikirlerini benimsemiyorsa sen de kimsenin fikrini umursamıyorsun. Bahar aylarının neredeyse tümünü dost bildiğin birkaç insanla geçiriyorsun. Yeni ve farklı ortamlara girerek çalışma hayatında sana fayda sağlayacak insanlarla tanışıyorsun.

Akrep Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında genel olarak iyi görünüyor. Başlarda baharın değişken havasından etkilenebilirsin. Alerjin varsa kendini korumalısın. Kasık ve böbrek bölgen biraz hassas gibi. Bol su içmende fayda var. Dış görüntünde önemli değişiklikler yapıyorsun. Kişisel anlamda kendini geliştiriyor stresle daha iyi başa çıkabilmek için yeni yöntemler deniyorsun.