Akrep Burcu 2018 Yorumu

28.721
Akrep Burcu 2018 Yorumu

Akrep Burcu 2018 yılında içinde nasıl geliyorsa öyle davranacaksın. Artık hiç kimse ve hiçbir şey için ödün vermeye niyetin yok. Kazancın sana yetmiyor olabilir. Kendini daha çok iş alanında yetiştiriyor, daha fazla kazanmak ve yaşam standartlarını yükseltmek için elinden geleni yapıyorsun. Geçmiş dönem endişelerin ve önceliklerin yer değiştiriyor. Hayata karşı daha gerçekçi ve disiplinli olmayı tercih edeceksin. Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu bu yıl değişmeyen tek şey çevren oluyor. Yaşadığın gündem maddeleri ve aldığın sorumluluklar seni zaman zaman bunaltıyor. Akraba, eş, kardeş ve çocuklarla ilgili yeni deneyimler söz konusu. Aşk hayatında seni Jüpiter destekliyor. Partnerinle ilişkini yeniden yapılandırabilir, bekarsan mutlak olarak ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Geçen seneye oranla bu yıl daha çok kendi duygularına önem veriyorsun. Bencil ve sorumsuz ilişkilerden uzak duracaksın. Gelecek vaat etmeyen hiçbir diyalogda yer almıyorsun. Zaman zaman sanal ortamlardan uzaklaşabilirsin. Bu yıl kendini yeniden keşfediyor, daha yararlı işlerde yer alıyorsun. Akrep Burcu sağlığı 2018 yılında daha iyi. Geçen yıl yaşadığın sağlık problemleri geride kalıyor. Ama sen yine de dikkat etmeli kontrollerini aksatmamalı ve olman gereken bir ameliyat varsa geciktirmemelisin. Eğitim hayatı Akrep Burcuna 2018 yılında yeni şanslar tanıyor. Yarım kalan eğitimlere yollar sonuna kadar açık. Değerlendirmek sana kalıyor.

Akrep Burcu 2018 Aşk, Evlilik, İlişkiler

Akrep Burcu 2018 yılı aşk hayatı ve ilişkileri alanında yeni adımlar atılıyor. Uranüs Haziran 2018 başlarına kadar aile hayatında yer alıyor. Yaşanan gelişmelerin bir kısmı seni bunaltıyor, bazıları ise keyif veriyor. Denge kurmaya çalıştığın ilişkilerden yeni deneyimler elde ediyorsun. İnsanların değişmeyeceğini kabul ederek kimilerinden uzaklaşabilirsin. Çok güvendiğin birinin farklı ve sıra dışı davranışları seni şaşırtabilir. Bununla ilgili ufak sürtüşmeler yaşayarak ve yeni kararlar alabilirsin. Genel olarak iyi geçen bu yılı olumlu şekilde değerlendirmek için olaylara bakış açını genişletmelisin.

Akrep Burcu 2018 Ocak başlarında aile hayatında güçlü etkiler yer alıyor. Dışarıdaki olumsuzluklara karşı kenetleniyor, birbirinize olan desteği esirgemiyorsunuz. Seni yavaşlatan şeyin takılı kaldığın konular olduğunu bilmelisin. Yük gibi taşıdığın düşünceler hayatına olumsuz şekilde yön veriyor. Bu nedenle onları olduğu yerde sahip olduğu kişiyle birlikte bırakmalısın. Akrep Burcu Şubat 2018 tarihinde aşk hayatın hareketleniyor. Sevgini ve ilgini partnerine yöneltiyorsun. Yalnızsan aşık olabilir, yeni bir teklifle karşılaşabilir veya aklındaki insana duygularını açabilirsin.

Mart 2018 tarihinde Akrep Burcu ilişkileri canlanıyor. Mutluluğunu ailenle ve arkadaşlarınla paylaşıyorsun. Heyecanını anlayabiliyoruz ancak özel hayatında iyi giden şeyleri anlatmaman daha iyi olabilir. Alacağın her enerji seni olumlu yönde etkilemiyor. Bu gidişata ve senin mutluluğuna göz koyan insanlar var hayatında. Bazı şeylerin farkına vardığında hep geç oluyor sevgili Akrep Burcu. Nisan 2018 tarihinde Akrep Burcu aşk hayatında aceleci tavırlar içine girilebilir. Sen veya partnerin gelecekle ilgili planlarında sabırsız davranıyor olabilirsiniz. Yakın çevrenle arandaki iletişim artıyor. Herkes bir şey söylüyor ve sen yine kendini kenara sıkışmış gibi hissediyorsun. Akrep Burcu 2018 Mayıs ile birlikte ilişkine olan düşkünlüğün artıyor. Evliysen eşine daha fazla zaman ayırıyorsun. Sevdiğinin ve sevildiğinin farkına varacağın etkileşimlerde bulunuyorsun.

Haziran 2018’in Akrep Burcu aşk hayatı için güzel planları var. Evlilik düşüncesi içinde olanlar bu tarihte önemli kararlar alabilir. Bu durumlar ayı zamanda yakın planda yaşananlara hız verecek. Temmuz 2018’de Jüpiter sana yol gösteriyor. Enerjini ev ve aile gibi konulara harcıyorsun. 12 Temmuz 2018 Güneş Tutulması etkileri hayatında yaşanabilecek büyük değişimleri beraberinde getiriyor. 27 Temmuz Tam Ay Tutulması ile birlikte ilişkinde tedirgin olacağın bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bunu ancak karşılıklı kuracağın doğru iletişimle çözebilirsin. Akrep Burcu Ağustos 2018 tarihinde ailenle ilgili bir konuda risk alabilirsin. Bir anda her şey değişebilir. İyi olması için elinden geleni yapacağın şeyle ilgili huzursuzluğun Ağustos ortasına kadar sürüyor. Özel ilişkinde bir adım geri atıyorsun. Ay sonuna kadar atacağın adımları kontrollü atmalısın.

Eylül 2018 Akrep Burcu aşk hayatı gerileme sürecini tamamlıyor ilişkine daha fazla zaman ayırıyorsun. İşlerinin de yoluna girmesi ile kendine olan güvenin yükseliyor. Kontrolün dışında gelişen olaylardan uzak kalarak ilişkini dengeliyorsun. Yalnız kalmak yerine partnerinle birlikte hayatına anlam katan şeyler yapmak istiyorsun. Akrep Burcu 2018 Ekim’de kendine olan güvenin yerine gelmişken aklından geçenleri açıklıyorsun. Kimsenin bilmediği bazı planların var. Düşüncelerinle doğru orantılı şekilde ilerleteceğin şeyler herkes tarafından onay görmeyebilir. Akrep Burcu 2018 Kasım başında arkadaşlarınla olan ilişkilerinden bazıları kafa karışıklığına neden oluyor. Yaptığın fedakarlıkların boşa gittiğini hissedebilirsin. Bu yönde kendince çözüm olabilecek davranışlar geliştiriyorsun. Çevrenle arana mesafe koyarak ilişkinde sorun oluşturan şeylere son verme niyetindesin.

Aralık 2018 Akrep Burcu aşk hayatı için önemli kararlar içeriyor. Enerjini daha çok kazancına yöneltirken aile içerikli konulara yetişemeyebilirsin. Senden habersiz alınan kararlar üzerine düşünerek ne yöne gideceğini belirleyeceksin. Aşk hayatına kendini fazla kaptırdığını ve partnerini gözünde büyüttüğünü düşünebilirsin. İyi giden işlerinden alacağın güçle 2019 yılına farklı bir bakış açısıyla giriyorsun.

Akrep Burcu İş, Para, Kariyer

Akrep burcu 2018 yılında iş, kazanç ve kariyer alanında önemli çıkışlar yapıyorsun. Özellikle reklam, pazarlama, satış, iletişim ve bilişim konularında ön plandasın. Kontrollü şekilde yürüteceğin işleri önünü kimse kapatamıyor. Yabancı kaynaklı işler, seyahatler, hukuksal bazı davalar ve medya içerikli durumlarda yer alabilirsin. Anlaşmalarda kısa vadeli geçici işler yerine uzun vadede kazançlara yöneliyorsun.

Akrep Burcu 2018 Ocak’ta iş hayatına maddi yönden seni tatmin edecek şekilde başlıyorsun. Şansın yüksek ve keyifli oluşumlar içindesin. Ocak ortasına kadar ticarette aktifsin. Gelen teklifler oldukça iyi. Çalışanlarla olan ilişkilerine, özellikle iletişimine önem vermelisin. Çünkü bu yol, tek başına yürüyebileceğin bir yol değil. Şubat 2018 tarihinde Akrep Burcu kariyerine yeni insanlar dahil oluyor. Bunlardan bazılarının tavırları hiç hoşuna gitmese de zaman tanıyorsun. Bu ay daha çok kalıcı işlerde yer alacaksın. Geri planda yürüyen şeyleri kolay organize ediyor, yarım kalanları ilerletiyorsun.

Akrep Burcu 2018 Mart ile ortak bir işe el atabilirsin. Her ne kadar tedirgin olsan da risk alıyorsun. Kaybedeceğin büyük bir şey olmadığı gibi önemli deneyimler kazanabilirsin. İş hayatında karşılık bulmayan durumlarla ilgili önemli toplantılar yapabilirsin. Her türden görüşe açıksın. Bu şekilde uyum sürecini başlatmış oluyorsun. Nisan 2018 Akrep Burcu iş hayatını güçlendirecek etkiler yaratıyor. 16 Nisan Yeniay etkileri seni her yönden destekliyor. Çevrenden aldığın akıl ve tavsiyeler yerine deneyimlerine güveniyorsun. Düşünce tarzın tam da olması gerektiği gibi. Çünkü bu dönemde bazı aldanmalara açık görünüyorsun. Akrep Burcu Mayıs 2018 tarihinde yoğunlaşan iş hayatında biraz bunalabilirsin. Tatile ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsun. Bu ihtiyacını çıkacağın kısa seyahatlerle gidereceksin. Bir yandan denge sağlamaya çalıştığın parasal durum bir yandan özel hayatınla ilgili sorunlar yeni çözümler gerektirebilir.

Haziran 2018’de harcamalar biraz yükseliyor. Elinden çıkacak olan gereksiz bir para canını sıkabilir. Yurt dışı ve şehir dışı bağlantılı işler hız kazanıyor. Yetişemediğin durumlarda en güvendiğin insan devreye giriyor. Bu tarihlerde daha büyük bir para için yeni bir borç altına girmen mümkün görünüyor. Ortaklaşa gireceğin bu iş sana güzel bir gelecek vaat ediyor. Akrep Burcu Temmuz 2018’de dikkat etmen gereken noktalar beliriyor. Güneş ve Ay Tutulması etkileri ile hem iş, hem de aile hayatında değişiklikler gözlemleniyor. Hayat sana farklı bir yüzünü gösterebilir. Temmuz sonunda şansın her yönden açılıyor. Ağustos 2018 ile birlikte kariyerinde ve çevrende söz sahibi oluyorsun. Gireceğin ortamlarda dikkatler üzerinde ve en çok konuşulan insan sen oluyorsun. Farklı etkinliklerde ve sosyal sorumluluk projelerinde boy gösterebilirsin. Yararlı işler yaparak adını daha büyük kitlelere duyurma şansı yakalayacaksın.

Akrep Burcu 2018 Eylül tarihinde Yeniay Etkileri ile birlikte hareket ediyorsun. Zorlandığın ve sorun yaşadığın bazı insanlar kendini ortaya atarak gündem yaratmaya çalışabilir. Bunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Seni oyalayan ve para girişini engelleyen etkilerden uzak durman gerekiyor. Bu ay bu gibi durumlarla ilgili önlem almayı unutma. Ekim 2018 Akrep Burcu için iyi değerlendirilmesi gereken bir ay. Bağlı bulunduğun bir işle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. İşin içinde olan biri sana her ne kadar engel olmak istese de bunu başaramıyor. Kendine olan güvenle en ön sırada yer almayı başarıyorsun. Kazancın her geçen gün daha da yükseliyor. Akrep Burcu Kasım 2018’de önemli bazı işleri devreye sokuyorsun. Gelirindeki bollaşma ve rahat tavırların herkesin dikkatini çekiyor. Diğer yandan aşk hayatını etkileyen bu durum seni gelecekle ilgili zor kararlar almaya itebilir.

Aralık 2018 Akrep Burcuna yeni fırsatlarla birlikte geliyor. Bu yıl senin yılın sevgili Akrep. Planların ve kararların seni bağlıyor. Huzurlu bir gelecek adına birlikte yol alacağın insanları özenle seçiyorsun. Aşk hayatında değişiklikler olabilir. Aile içi güven konulu konuşmalar yapacaksın. Yani Akrep Burcu, 2019 yılına girerken maddiyattan çok huzur ve mutluluk arayışı içindesin.

Akrep Burcu Eğitim ve Sağlık

Akrep Burcu 2018 yılında sağlığı eskiye oranla daha iyi. Geçen sene sağlıkla ilgili yaşadığın sorunlar azalıyor. Bir kısmını geride bırakacağın problemler yıl ortasına doğru tamamen ortadan kalkıyor. Kötü alışkanlıkların varsa kurtulmak için çaba sarf ediyorsun. Aldığın ilaçları azaltacaksın. Doktor kontrollerinden alacağın iyi haberler yüzünü güldürüyor. Ufak egzersizlerle ve doğru beslenmeyle yaşam kaliteni artırabilirsin. Bazı dönemlerde özel hayatın ve ailevi meseleler nedeniyle içine düştüğün durum üzerinde baskı ve stres yaratabilir. Bu durumda profesyonel yardım almaktan çekinmemelisin. Kronik bir rahatsızlığın varsa özellikle kış aylarında dikkatli olmanı öneriyoruz.

Akrep Burcu eğitim hayatı 2018 yılında daha etkin. Yarım kalan projelerini tamamlamak isteyeceksin. Eksik olduğun konularla ilgili gerekli dersleri alıyorsun. Eğitimine ayırdığın zaman nedeniyle diğer alanları ihmal edebilirsin. Ancak bunun gerekliliği ile hareket ediyor, her şeyden çok önemsiyorsun. Ayrıca kişisel alanda da büyk gelişme kat edeceksin. İşine, genel ve özel hayatına da büyük katkı sağlayacak olan eğitimin yıl sonuna doğru daha iyi hale geliyor. Ve Akrep Burcu 2019 yılına girerken kendini aydınlanmış hissediyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.