Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2019 Bahar Yorumu

12.03.2019
21.054

Her tür insan ilişkileri açısından daha verimli olacaksın. Yaratıcı enerjiye sahipsin. Aynı zamanda dış etkilere çok açıksın. Çevrene karşı hem hassas hem de…

Akrep Burcu 2019 Bahar Yorumu

AKREP Burcu 23 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında haber trafiğin artıyor. Her tür insan ilişkileri açısından daha verimli olacaksın. Yaratıcı enerjiye sahipsin. Aynı zamanda dış etkilere çok açıksın. Çevrene karşı hem hassas hem de empatik olacağın bir dönemdesin. Yaşamında geçmişle ilgili konular öne çıkıyor. Affetmek, tamamlamak istediğin, artık sonuca ulaşması gereken konulara değineceksin. Düşünce, hayal ve niyetini hayata geçireceksin. Yeni kararlar verirken kontrollü olmak, detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile düşünce, fikir, plan-proğramlarını tekrar sorgulayacak kendince yeni sonuçlara ulaşacaksın. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile geçmişte yarım kalan konuları tamamlayacaksın. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri ile ummadığın karşılaşmalar yaşayabilirsin. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri aile ilişkilerinde dikkatli olman gerektiğini vurguluyor. Kişisel fedakarlık yapman gerekebilir. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri öz güvenin artmasına neden olacak yapıda. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile kendini daha iyi hissedeceğin günlere adım atıyorsun.

Akrep Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatında 2019 bahar aylarında yanılgılara açık bir zamandasın. Ortada olmayan belirsiz şeyler nedeniyle kafan karışabilir. Geçmişten gelen bazı konuları değerlendirme şeklin çok önemli. Yeni başlangıçlarda kendine şans tanımıyorsun. Yarım kalanlara yöneleceksin. Unutamadığın, ya da sende tam bitmeyen bir ilişkiye tekrar şans vermen olası görünüyor. Evliysen ev, çocuk konuları daha yoğun şekilde ön plana çıkıyor. Yeni kararlar verirken her tür karmaşaya açık durumda olacaksın.

Akrep Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Akrep Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde önemli konularda fikir alışverişleri yapıyorsun. Gitmek istediğin ama gidemediğin bir yere seyahate çıkacaksın. İkili ilişkilerde önemli farkındalıklar kazanıyorsun. Düşüncelerini tekrar tekrar gözden geçirmen iş ve kariyer alanında belirsiz koşulları ortadan kaldıracaktır. Hazırlık yapmak için iyi bir süreçtesin. Bol bol bilgi toplamalısın. Öneri ve tavsiyeleri göz ardı etme, hazırlıklarını yap ve eksiklerini tamamla sevgili Akrep Burcu.

Akrep Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Akrep Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde hassas olacak. Ayakta çok fazla kalıyorsan ayak problemleri yaşayabilirsin. Kronik rahatsızlıklara karşı önlem alman gerekiyor. Diğer yandan iştahın artıyor. Abartmazsan kilo almazsın.