Akrep Burcu 2019 Yaz Yorumu

18.341

AKREP Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda bazı şeyler değişebilir. Yaptığın planların bir kısmı ertelenebilir veya iptal olabilir. Yakın zamanda başladığın büyük bir iş umduğun gibi gitmese de idare edeceksin.

Akrep Burcu 2019 Yaz Yorumu

AKREP Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda bazı şeyler değişebilir. Yaptığın planların bir kısmı ertelenebilir veya iptal olabilir. Yakın zamanda başladığın büyük bir iş umduğun gibi gitmese de idare edeceksin. Umutlusun ama birlikte yürüdüğün bazı kişilerden emin değilsin. İçsel çatışmalara çözüm üretmekte zorlanacağın zamanlar olacak. Etrafında kimin doğru kimin yalan söylediğini anlamak için onları çeşitli testlere tabi tutacaksın. Bencil ve acımasız davranmak istemesen de bazen bu gerekecek. Kendine olan inancın ve güvenin hiç azalmıyor. Bu anlamda kaybettiğin şeylerde bile sen kazanıyorsun.

Akrep Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında duygusal kararlar almaktan kaçınacaksın. Bazı konulara dair korkuların var. Ve bunlar bazı süreçler tamamlanana kadar bitecek gibi görünmüyor. Çevrendeki ilişkilerin çoğunu samimi bulmuyorsun. Yerine getirmek zorunda olduğun sorumluluklarını ihmal etmeyeceksin. Kazancın iyi ve biraz da olsa artıyor. Ama başta da dediğimiz gibi umduğun kadar bir artış olmuyor. En azından bu dönem böyle.

Akrep Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatını düzene sokma çabasında. İlişkindeki sorunlar genelde kıskançlık ve gereksiz ego çatışmaları yüzünden oluşuyor. Partnerinin kendine olan güveni ancak senin onu desteklemenle mümkün olacaktır. Yoksa ilişkiniz boğulabilir. Düşüncelerin yanı sıra sözlere çok dikkat edilmeli. Sarf edilen her kelimeye farklı bir anlam yüklenebilir. Bu aylarda her açıdan yanlış anlaşılmaya müsait olacaksın sevgili Akrep Burcu.

Akrep Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında hayatında içine sinmeyen birçok şeyi akıl süzgecinden geçireceksin. Kayıplarının yanı sıra iyi yönde ve uzun vadede kazançların olacak. Aşk konusunda kazanmak da kaybetmek de terk etmek de senin elinde. Çok fazla zorlandığında ani bir kararla ilişkini bitirebilirsin. Yaşamını çekilmez hale getiren hiçbir şeyi kendinde barındırmayacaksın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.