Akrep Burcu 2020 Yaz Yorumu

7.235

Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa buralarda hızlanma söz konusu olabilir. Medya üzerinde bir iş yapıyorsanız yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve parasal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 2020 Yaz Yorumu

Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa buralarda hızlanma söz konusu olabilir. Medya üzerinde bir iş yapıyorsanız yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve parasal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz. İleriye dönük yatırım yapmak için iyi bir dönem içerisine giriyorsunuz bu yüzden bunu olabildiğince değerlendirmeye çalışmalısınız. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için bu dönem içerisinde biraz daha fazla çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda köklü değişimler sizi bekliyor olacak. Evli değilseniz bu dönem içerisinde evlilik düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Evli olanlar ise çocuk sahibi olmak isteyebilir ve bunun için partneriniz ile konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz içerisinde yanlış anlaşılmalardan dolayı ortaya çıkan sorunlar var. Bu sorunlara karşılık biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Partnerinizin de bir hatası olmadığınız anlayacaksınız ve daha ılımlı bir yaklaşım şekli içerisine bürüneceksiniz.

Akrep Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

Ailenizden bir kişiyle otorite sorunu yaşayabilirsiniz. Siz her ne kadar kendi hayatınıza dair kararları sadece kendiniz almanız gerektiğine inansanızda karşı taraf sizinle aynı düşünce biçiminde olmayabilir. Bu yüzden üzerinizde baskı yaratacak bir konuşma gerçekleştirebilir. Ailenizle aynı yerde yaşıyorsanız onlardan farklı bir yere taşınmak isteyebilirsiniz. Biraz uzaklaşmak her iki taraf içinde en iyisi olacaktır. Arkadaş çevreniz ile yaptığınız planlar vara bu planlar da aksaklıklar çıkabilir.

Akrep Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

İş ortamınızda yaşadığınız sıkıntılar sağlık sorunlarınızı tetikleyebilir bu yüzden bir müddet stresten ve sinirden uzak durmaya çalışmalısınız. Kariyeriniz için yeni bir işe başlamak isteyebilirsiniz. Özellikle bu dönemde güzel bir iş teklifi alabilir ve kafanızda planladığınız şeyleri gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Parayla ilgili konularınızı çok fazla tanımadığınız insanlara bahsetmeyin. Aksi halde sizi kandırabilirler ve işin sonunda siz zararlı çıkabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.