Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2020 Yıllık Yorumu

04.12.2019
33.161

2020 yılında yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Bol bol seyahat edeceğiniz bir seneye adım atıyorsunuz. Nisan sonuna doğru aile içerisinden…

Akrep Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar 2020 yılında yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Bol bol seyahat edeceğiniz bir seneye adım atıyorsunuz. Yurtdışına gitme gibi bir düşünceniz varsa olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ve karşınıza bununla ilgili güzel fırsatlar çıkabilir.

19 Aralık tarihine kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve 3. evinizle ilgili konularınız ön planda olacak. İnsanlarla iletişime geçme şeklinizi değiştirme kararı alabilirsiniz. İşiniz veya eğitiminiz ile alakalı zorlandığınız noktalarda jüpiter iyileştirici etkisini gösterecek. Yakın çevrenizde fark edemediğiniz sorunlarınız ortaya çıkabilir. Bu sorunlara çözüm yolları bulmaya çalışırken yardım almak isteyebilirsiniz. 2020 yılı sizin cesaretinizi toplayacak olduğunuz bir yıl. Geçen sene girişemediğiniz hep geri durduğunuz durumları bu sene ele almak isteyeceksiniz.

Nisan sonuna doğru aile içerisinden bir kişi yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Size verilmiş olan bir sözün tutulmadığını anlayacaksınız. Bu durumu sakin kalarak karşı tarafla paylaşmanız sizin için iyi olacak. Çevrenizde yer alan insanlarla iletişiminiz oldukça kuvvetlenecek ve kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Akrep Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar Jüpiter ve Neptün sizin burcunuza olumlu bir açı yapacak ve beklemediğiniz insanlardan güzel destekler alabileceksiniz. Mart ayında yakın çevrenize anlattığınız konulara biraz dikkat etmenizde fayda var. Manevi olarak zorlandığınız noktalarda anne veya babanızdan destek alacak ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Jüpiter Neptün ile birlikte sizin aşk hayatınıza olumlu açı yapacak. Partnerinizden bu yıl güzel destekler göreceksiniz. Farkındalığınızın artacağı bir yıla gireceksiniz. Bu da ilişkinizdeki olumlu yönleri görmenizi sağlayacak.Uranüs 12 Ağustos 2019 tarihinde Boğa burcun’da retro yapmaya başladı bu hareket 11 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Sizi etkisini aşk hayatınızda bireysellik isteyerek göreceksiniz. Daha çok yalnız kalmak istediğiniz bir ocak ayı olacak. Fakat bunun etkisi 12 Ocak tarihinde sona erecek.

22 Mart tarihinde Satürn Kova burcunda kısa süre kalacak ve bu sizin 4. evinizi etkileyecek. Eviniz veya aileniz ile konular dikkatinizi çekebilir. Aileniz ile birlikte bir arsa veya ev alım satımı söz konusu olabilir. Biraz daha bu dönemde dikkatli davranmanızda fayda var. Aynı zamanda bu tarihte anne veya babanızın ekstra sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz.

17 Aralık’ta Satürn kova burcuna tamamen geçecek ve yakın çevre ilişkileriniz ön plana çıkacak. Kardeşleriniz varsa onlarla bu zaman dilimi içerisinde çok fazla iletişime geçebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bunlar netliğe kavuşacak.

Akrep Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar yaratıcılığınızın artacak olduğu bir yıl olduğu için çalışma ortamınız da kendinizi rahat ettirebilmek yeni şeyler uygulayabilirsiniz. 19 aralık tarihine kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve çok çalışacak ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bu sene hedeflediğiniz her ne varsa peşinden gitmeye devam edin.

Yeni ortaklıklar, yeni iş teklifleri yada yeni etkinlikler karşınıza çıkacak. Bunları olabildiğince en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Yurtdışında çalışmanız için bir teklif alabilirsiniz. 2020 yılında Satürn Oğlak burcunda olacak. Ticaret ile ilgili konularda işiniz varsa iyi gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda satürn ve pluto kavuşumu’da 2020 yılında kendisini gösterecek. İş hayatınızda ayaklarınızın yere basacağı bir zaman olacak. Bazı dönüşümler ortaya çıkabilir ama siz yine de çok büyük riskler almamaya dikkat etmelisiniz.

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcunda Retro yapacak. maddi açıdan biraz zorlanabilirsiniz çünkü sizin 8. eviniz etkilenecek. Borç alıp vermemeye ve almamaya özen gösterin. Eğer borç alırsanız geri ödemede baya zorlanabilirsiniz. Bu sene birikim yapmanız ve geleceğe yönelik yeni planlamalar yapmanız için uygun. İşinize ve kariyerinize odaklanın elde etmek istediğiniz konuları belirleyerek kendinize bir plan program çıkartmalısınız. Ne kadar verimli bir iş hayatı yaşarsanız o kadar kariyeriniz içinde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Ortaklı işleriniz varsa geçen sene iletişim sıkıntısı çektiğiniz konuları çözeceksiniz.

Akrep Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar akademik açıdan yükselme yaşayacaksınız. Ne kadar sabrederseniz o kadar eğitiminiz için istediğiniz yere gelme şansınız artacak. 5 Temmuz’da gerçekleşecek olan Oğlak burcunda Ay Tutulması akademik açıdan sizi biraz zorlayabilir. Yetiştirmek zorunda olduğunuz bir proje varsa bunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat yaşayacak olduğunuz bu olumsuzluktan güzel bir ders alacaksınız ve kendinize fırsat yaratabileceksiniz.

9 Eylül’de Mars Koç burcunda Retro yapacak ve 6. eviniz etkilenecek. Kazalar gerçekleşebilir bu yüzden araba kullanırken yada ev içerisinde ortaya çıkabilecek kazalara karşılık biraz dikkatli olmaya çalışın. Ruhsal açıdan bu dönemde biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yoğun ve stresli geçen bir iş hayatı size ruhsal yorgunluk getirebilir. Zaman zaman baş ağrılarınız ortaya çıkabilir. Bunun için yeni çözüm yolları bulabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.