Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
4.388
Akrep Burcu 2021 Yaz Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İkili ilişkilerde duygusal anlamda yıpranabileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizde yer alan insanlardan uzaklaşıp daha çok kendi başınıza vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler varsa buralarda aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Alinize zaman ayırmaktan kendi sorumluluklarınızı ihmal edeceksiniz.

Akrep Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. İlişkinizde yavaş yavaş kendini belli etmeye başlayan bir güvensizlik ortaya çıkabilir. Ani kararlar almaktan kaçının olabildiğince kendinize ve partnerinize zaman tanıyın.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Partnerinizle zaman geçirmektense özgür olmak isteyebilirsiniz. İlişkinin sizi bunalttığını düşünerek yalnız vakit geçireceksiniz.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Yeni flörtleşmeler sizinle olacak. Heyecanlı başlangıçlar yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda beklenmedik bir sorun çıkabilir. Sizin hakkınızda bir başkasına konuştuğunu duyup kırılabilirsiniz.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Ailenizin içerisinde otorite figürleri varsa buralarda fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Ailenizin yanından biraz uzaklaşmak isteyeceksiniz.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Yakın çevrenizde sizin arkanızdan kuyunuzu kazan kişilerin farkındalığına varacaksınız.

Akrep Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızda patronlarınız varsa onların sizden istedikleri şeyler fazla gelebilir. Bu yüzden işinize engel olmak istediklerinizi düşünebilirsiniz. İş yerinizde gerginlik yaratan konuları değerlendirmek isteyeceksiniz. Kariyeriniz için alacak olduğunuz yeni kararlar gündeminizde olacak. İşinizi büyütmek için yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden araştırmacı olacak ve paranızı en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.