Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
5.928
Akrep Burcu 2022 Yıllık Yorum

2022 yılına para alanlarınız aktif bir şekilde etkileniyor. Yay burcunda gerçekleşen tutulma 6 ay boyunca para ile ilgili durumlarınız etkileyecek. Maddi anlamda kayıplar, parayı elde tutma arzusu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinize geçecek olan bir miktar para sizi bu dönem içerisinde tatmin etmeyebilir. Yaşanan ikili ilişkilerdeki gerginlikler ve ortaklıklarla yapılan işlerde ki problemler yüzünden çevrenizden fikir almak isteyebilirsiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

30 Ekim 2022 / 12 Ocak 2023 Mars Retro

Yönetici gezegeniniz olan Mars, 2022 yılının hemen hemen 5 aynı İkizler burcuna geçirecek ve aynı zamanda 30 Ekim 12 Ocak tarihleri arasında retro hareketlerinde bulunacak. Kendi içinize yönelmeniz erken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi durmunuzu etkileyecek olan durumlara karşı tedbirler almaya çalışmasınız. İş hayatınızda ve evinizin içerisinde çok fazla çalışacak olduğunuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mevcut gelirinizin yeterli olmadığının farkına varacak ve ek gelir kapıları arayışında olacaksınız.

Çalıştığınız bir kurum veya kuruluş yoksa evinizin içerisinde yaratıcılığınızı artıracak olan çalışmalarda bulunabilir, el emeğinizi ortaya çıkardığınız ürünleri satışa sunabilirsiniz. Ekonomik anlamda yoğun düşünceler içerisine gireceğiniz için zaman zaman bunalmış hissedeceksiniz. Psikolojik olarak rahatlamanıza yardımcı olacak etkinliklerde bulunmaya çalışmalısınız. Bugüne kadar yapmak isteyipte yarım bıraktığınız veya hiç başlamadığınız işlerin başına geçebilirsiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Nisan ayının sonuna doğru iki ilişkilerde yeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Evliyseniz beklemediğiniz bir hamilelik sizinle olabilir. Evli değilseniz de partnerinizle birlikte ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyarak evlilikle taçlandıra bilirsiniz. İlişkisi olanlar ve yolunda gitmeyenler ise bu dönem içerisinde ani bir şekilde ayrılık kararı alabilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek olan yeni kararlar alabilir, olumlu başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Dış görünüşünüzde ve tarzınızda ufak tefek değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlar tarafından beğenilmek ve takdir edilmek size mutlu etmeye yetecektir. Yeteneklerinizin farkına varmalı ve gücünüzü keşfetmeye çalışmalısınız.

Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir işe başlamanız söz konusu olabilir. Önemli kararlar alabilir, kendinizi ortaya çıkaracak olan projelerde yer alma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. İşinizde yükselme düşüncesi içerisinde iseniz statü değişikliğine gidebilir, beklenmedik bir terfi alabilirsiniz. Kasım ayında gerçekleşecek olan tutulma, ilişkilerde ani krizleri ortaya çıkarabilir. Ortaklıkla yürütülen bir işiniz varsa bunlarda sonlanmalarla karşılaşabilirsiniz. O yüzden fevri hareket etmemeli, ani kararlardan uzak durmalısınız.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Bugüne kadar yaşamış olduğunuz olayların sonucunda hayatınızda yeni bir seçeneğin olması gerektiği kararını anlayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacak, kendinize yeni bir yol çizmek isteyeceksiniz. Ay Düğümün 2022 yılının Ocak ayı itibari ile Boğa ve Akrep burcunda ilerlemesi, almanız gereken önemli kararları da beraberinde getirebilir. Önceliğiniz ve gündeminiz genellikle kendi düşünceleriniz olacak. Daha öncesinden uğraştığınız konular var ise bu konular üzerine yeni fikirler edinebilirsiniz. Hayata bakış açınızı değiştirmekten yana olan düşünce yapınızda ısrarcı olacaksınız. İşinizde sizi yoran ve düşündüren konulara karşı radikal bir karar alabilirsiniz. Beklenmedik atılımlar yapmadan önce olayların önünü ve arkasını düşünerek ilerlemeye çalışmalısınız. Korkularınızı ve ön yargılarınızı geride bırakacağınız bir döneme adım atacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.