Akrep Burcu Ağustos 2020 Yorumu

7.635

Kendinizi güçsüz hissedeceğiniz bir durum yaşayabilirsiniz. Bunun sizin hedeflerinizden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2020 Yorumu

Ağustos ayı sizin farkındalığınızı ortaya çıkaracak ve daha önceden görmediğiniz sizin için önemli olan noktaları görebileceksiniz. Karşınıza çıkan aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. İş hayatınızı hareketlendirecek bazı yeni teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırsanız maddi anlamda da rahatlık yaşayacaksınız. İleriye dönük yatırım yaparken güvendiğiniz insanlarla fikir alışverişi yapmayı unutmayın.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizden uzun zamandan beri gizlenen bir konuyu öğrenebilirsiniz. Bunu gizleyen kişi ailenizden bir kişi olabilir. Ona kızmak yerine konuşup neden bu şekilde davrandığını anlamaya çalışmalısınız.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve eğitim hayatınızı veya iş hayatınızı geliştirmek için yeni etkinliklere, seminerlere ve eğitimlere katılabilirsiniz. Kendiniz için alacak olduğunuz kararları uygulamak için beklememelisiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili sorunlarla yüzleşmenin vakti geldi. Siz her ne kadar sorunları görmezlikten gelseniz de partneriniz sizin gibi düşünmüyor olabilir. İlişkide kim haklı kim haksız gibi yaklaşımları bir kenara bırakarak empati kurarak sorunu çözmeye çalışmalısınız. İlişki içerisinde her iki tarafında birbirinin özgürlüğünü kısıtlamaması lazım. Birlikte vakit geçirmek keyifli olsa da biraz kendi arkadaş çevrelerinize zaman ayırmalısınız. İlişkisi olmayan Akrep burçları daha fazla yalnız kalmak istemeyebilirsiniz ve aklınızda olan bir kişiye açılabilirsiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Tahmin etmediğiniz bir kişiden sizi üzen davranış görebilirsiniz. Manevi açıdan kötü bir zaman geçiriyorsunuz ve bunu size en yakın olan arkadaşınızın görmesini istiyorsunuz fakat durum sizin istediğiniz gibi gerçekleşmeye bilir. Anne veya babanızın sağlık sorunları için bu ay güzel bir haber alabilirsiniz. Çözülemez olarak gördüğünüz büyük bir sorunu çözüme kavuşturacak ve rahatlayacaksınız.

Akrep Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlık sorunlarınızı çok fazla kafanıza takmamalısınız. Hiç umursamamak da sizi iyi bir yere götürmez ama en azından en ufak şeyleri bile sorun haline getirmemeye çalışmalısınız. İşyerinizde yapmış olduğunuz projeleri çekemeyen bir kişinin varlığından haberdar olabilirsiniz. Bu kişi içten içe sizi kıskanıyor ve size çaktırmadan sizin yapmış olduğunuz işleri taklit ediyor olabilir. Bu yüzden kariyerinizde emin adımlarla ilermek için ileriye dönük planlarınızı başkalarıyla paylaşmamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.