Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
3.280

Akrep Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay akrep burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında akrep burcu ağustos 2021 yorumu…

Akrep Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde tamamen kendi içinize dönecek ve ilişkiniz ile ilgili sorunları detaylı bir şekilde sorgulayacaksınız. Farkındalığınız ortaya çıkacak ve sezgilerinize güvenerek yeni kararlar alacaksınız.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Yeni insanlar tanıyacak ve sosyalleşeceksiniz. Sizi heyecanlandıran etkinliklere katılabilir güzel vakit geçirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili önemli gelişmeler sizinle olacak. İş hayatınızdaki yükselişiniz sayesinde güzel iş teklifleri alabilir ve kendinize yeni bir kariyer planı çizebilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler var ise bunlar ile ilgili bir takım para harcayacaksınız. Ailenizden destek görecek ve sorunların teker teker çözüldüğünü fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerde kendinizi zora sokacak olan bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkiden sıkılıp yalnız kalma ihtiyacı daha baskın olacak. Partnerinizin sizi kısıtladığını hissettiğiniz konuları konuşabilir ve kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz yok ise bu dönemde yalnız kalmanın size iyi geldiğini fark edecek, yeni bir ilişki arayışında olmayacaksınız.

Akrep Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirecek ve onların sorunları ile ilgileneceksiniz. Birlikte vakit geçirmek ve konuşmak size iyi gelecek. Grup içerisine girebilir, grup çalışmaları yürütebilirsiniz. Kendinizi ortaya çıkarabileceğiniz sosyalleşme gibi durumlarda söz konusu olacak. Aile içerisinde para ile ilgili nedenlerden dolayı yaşadığınız sorunlara çözüm yolları bulabileceksiniz. Ailenizden aldığınız destek sayesinde de kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. İş hayatınız ile ilgili iniş çıkışlar söz konusu olabilir. İşinizde yaşadığınız problemleri çözmek için çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi darda ve çıkmazda hissettiğiniz konuları da düşünmelisiniz. Patronlarla iletişim kopukluğu yüzünden ufak çaplı sorunlar ortaya çıkabilir. Çok fazla kendi kafanızın dikine gitmemeli karşı tarafı da dinlemeye çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.