Akrep Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.679
Akrep Burcu Ağustos 2022 Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Geleceğe dair planlamalar içerisine gireceksiniz. Kredi, borç veya vergi gibi ödenmesi gereken borçlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Değişime ayak uydurmak sizin için bu dönem içerisinde zor olabilir.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar varsa bunları bir an önce halletmeye çalışın. Duygusal anlamda sizi zorlayan durumları da geride bırakma kararı alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eşiniz veya sevgiliniz yaşadığınız sorunlardan dolayı yeni bir ev bulmak isteyebilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları baştan değerlendireceksiniz. Hayatınızı zorlaştıran durumlar varsa bunları da detaylı bir şekilde ele almak isteyebilirsiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hızlı kararlar alacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Ekip çalışmaları içerisine dahil olabilirsiniz. Geleceğe dair yeni planlamalar yapacaksınız.

Akrep Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerde beklenmedik sorunlar karşınıza çıkabilir. İnişli çıkışlı durumlar varsa eğer bunları konuşmak isteyebilirsiniz. Özgür kalmak istediğiniz durumlar yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Hızlı kararlar almanız gereken bir dönem gireceksiniz. Aşk hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler sizi gerginliğe itebilir.

Akrep Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla iletişim içerisinde olacaksınız. Uyumlu tavırlarınız sayesinde yeni çevrelere rahatlıkla girebileceksiniz. Edinecek olduğunuz arkadaşlar sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle yeni işler hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Birlikte planlamalar yapabilir, duygularınızı aktarırken sorun yaşadığınız konular varsa bunları halletmeye odaklanın.

Akrep Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Ortak finansal alanlarda yenilikler yapabilirsiniz. Yapılan harcamalara dikkat etmeli, miras paylaşımı gibi durumlar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz harcamalar sizi bu dönem içerisinde sarsabilir.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyerinizle ilgili yapacak olduğunuz yenilikler sizi tedirgin edebilir. Duygusal anlamda kendinizi boşlukta hissedebilir bu yüzden işinize daha çok sarılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.