Akrep Burcu Ağustos Ayı Yorumu

20.297
Akrep Burcu Ağustos Ayı Yorumu

AKREP Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatında kazanıyor. Ama nedense bu sizi pek tatmin etmiyor. Hırslısınız ve daima daha fazlaya odaklanıyorsunuz. Geçmişte kaybettiklerinizi fazlasıyla geri kazanacağınız dönemlerdesiniz. Bazı günler fazla yorulabilir, bıkabilirsiniz. İş hayatınızdaki bu azminiz sağlığınızı etkilemesin. Ortak yaptığınız işlerde kazancınız daha yüksek görünüyor. Ancak siz ortaklığa son vermek isteyebilirsiniz. Bu hali hazırda var olan kazancınızın bölünmesini istememenizden kaynaklanıyor. Şunu da aklınızdan çıkarmayın, ortak işlerinize son vermeniz kazancınızın düşmesine neden olabilir. Projelerinizi hayata geçirmek için çevrenizdeki iş bilir kişilere ihtiyaç duyabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Ağustos 2016 Akrep Burcu aşk hayatı zorluklarla karşı karşıya. Özellikle evli akrepler eşlerinin ilgisizliğinden yakınabilirler. İş hayatınızda son derece yüksek olan enerjiniz, konu özel hayata gelince düşüşe geçiyor. Partnerinizin sizinle aranızdaki sorunlara dair yapacağı konuşmaları dikkat almalısınız. Zira özel hayatınız konusunda geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Kuvvetli olan iletişiminizi aşk hayatınızda da gösterin. İlişkisi bitme noktasına gelen akrepler ay sonuna doğru bitirebilir. Bekar akrep burçları Ağustos ayında aşka dair kalıcı ilişkilere atılmıyor. Gelip geçici, farklı yakınlaşmalara yöneliyorsunuz. Yeni aşkların, heyecanların ve farklı duyguların bir arada yaşanabileceği bu ay akrep burçları için oldukça renkli geçeceğe benziyor.

Akrep Burcu Ağustos 2016 sağlığı iyi seyirde ilerliyor. Ancak yine de dikkatli olmalısınız. Sizin için hem güzel, hem stresli geçecek olan bu dönem enerji seviyeniz düşebilir. Bununla birlikte gerekli şekilde beslenmez ve uyumazsanız, belli başlı rahatsızlıklar baş gösterebilir. Özellikle duygularınızı kontrol altına almaya çalışın. Yoksa tansiyon ve şeker gibi sinirsel rahatsızlıklarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kafanızda var olan olumsuz düşünce ve güvensizlikleri tekrarlamamaya gayret edin. Spora yönelin ve kişisel gelişiminizi olumlu yönde etkileyecek hobiler edinin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.