Akrep Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

3.879
Akrep Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Eğitim almak ve yeni yerler keşfetmek önceliğiniz olacak. Araştırma yapmak isteyebilir ve kendinizi eksik hissettiğiniz konuları da tamamlamak isteyebilirsiniz. Kişisel gelişime önem verecek ve buna dair yeni kurslara katılabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Yakın çevrenizle ilişkilerinize her zamankinden biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Kardeşlerinizle veya yakın akrabalarınızla ilgili aranızda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İletişim şeklinize biraz daha dikkat etmeli, ani çıkışlarda bulunmamalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. İşinizde yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilir veya kendinize yeni bir iş kurma yolunda ilerleyebilirsiniz. Kazancınızı arttırmaya yönelik yeni yatırımlar yapmayı planlayabilirsiniz. Yetenekleriniz sayesinde takdir edilecek ve çevrenizdekilerin dikkatlerini çekebileceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Kredi veya borç alma gibi konular ön plana çıkabilir. Bir miktar paranız varsa bunu teminata olan bir işe yatırmanız en iyisi olacaktır. Alacak olduğunuz tazminat, miras veya prim gibi ödemelerde rahatlama yaşayabilirsiniz. Duygusal değişim içerisinde olmak size bu dönem de iyi olmayabilir.

Akrep Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen durumları yavaş yavaş toparlamaya çalışacaksınız. İlişkide şüpheleriniz varsa bu durumu ortadan kaldıracaksınız. İniş çıkışlı olan ilişkinin size göre olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkideki heyecanı yitirmemek için farklı girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz.

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İkili ilişkilerde beklenmedik değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Ani olayların ilişkinize zarar vermesi düşüncesinden uzaklaşmalı, kendinizi pozitif düşünce yapısına yönlendirmelisiniz. İlişkisi olmayanlar ise duygusal bir birliktelikle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Yakın çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarmak ileriye yönelik daha kalıcı planlamlar içerisinde olacaksınız. Ailede yaşanan huzursuz gelişmelerden dolayı kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız hareketlenecek, kendinizi arkadaş çevrenize daha rahat ifade edebileceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin olumlu bir şekilde etkilenmesi sayesinde rahat adımlarla hareket edebileceksiniz.

Akrep Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Kazancınızı destekleyecek olan durumları genişlemesine düşünebilirsiniz. Masraflarınızın artmasından dolayı kendinizi bu dönemde sıkışmış hissedebilirsiniz. Yeni projelere adım atacak ve hızlı bir şekilde düşünmeye çalışacaksınız. Kariyeriniz için alacak olduğunuz kararlar ileride sizi olumlu olaylarla karşılaştırabilir. İşinizde bir konuya takılıp kalmak yerine daha hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Parayla ilgili sıkıntılarınızı herkesle paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.