Akrep Burcu Aralık 2022 Yorumu

1.845
Akrep Burcu Aralık 2022 Yorumu

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İletişim ve yazışmalarla ilgili durumlarda zaman zaman terslikler ve gecikmeler ortaya çıkabilir. Bir başkasına göndermeniz gereken mesajı yanlış bir kişiye gönderebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla konuşurken daha sakin bir şekilde ilerlemelisiniz, aksi halde yanlış anlaşılmalar oluşmaya başlayabilir. Sağlığınız ile alakalı sizi endişelendiren durumları ele alacak, kendinize daha iyi bakma kararı alacaksınız. Finansal konularla alakalı durumları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda sizi zorlayan durumlar var ise bunlar yüzünden, mevcut yatırımlarınızda belli başlı kayıplar yaşayabilirsiniz. İşinizle alakalı problemleri geçiştirmemeli, mümkün olduğunca bu problemleri düşünerek hareket etmeye çalışmalısınız. Ortaklaşa yürütülen işlerde maddi durumlardan ötürü anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınız oldukça olumlu şekilde etkilenecek. Eğitim hayatınızı zenginleştirmek için kısa süreli tatillere çıkabilirsiniz. Maddi durumunuzu olumlu etkileyecek olan güzel bir iş anlaşmasına adım atabilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Aşk hayatınızla ilgili olumsuz giden durumlar, yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Geçmişten gelen problemler var ise bunları düşünerek çözeceksiniz.

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz ilişkileri değerlendireceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak için ilk önce bu olumsuzlukları yok etmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Komşularla, kardeşlerle ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi canlandırmak isteyebilirsiniz. İçe dönük bir döneme girdiğiniz için size karşı yapılmış olan bazı hataları sorgulamak isteyeceksiniz. Kardeşlerinizle birlikte yeni etkinliklere dahil olacaksınız.

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yakınlarınız ile iyi ilişkiler kuracak, sohbet etmekten ve fikir alışverişleri yapmaktan keyif alacaksınız. Yeni etkinliklere ve eğlencelere katılabilir, buralarda çevrenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile sorunlar geride kalacak. Olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Daha öncesinden yarım bırakılan işler var ise bunları bitireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden destek görecek ve yeni bir çalışma ekibi kurma yolunda ilerleyeceksiniz

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. İşinizi geliştirmek için yeni seminerlere ve eğitimlere katılma kararı alabilirsiniz. Medya ve iletişim gibi alanlarda kendinizi geliştirecek bu alanlarda da para kazancı sağlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.