Akrep Burcu Bahar Yorumu

39.435
Akrep Burcu Bahar Yorumu

Akrep burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında dengesini koruyor. Akrepler için, yeni tanışmalar ve başlangıçlar söz konusu. Bu aylarda özel yaşamını, ailesini ve işini bir arada mükemmel şekilde idare eden akrep burçları, planlı ve disiplinli adımlar atıyor.

Akrep burcu Mart 2016’da oldukça eğlenceli zamanlar geçiriyor. Bu ay içerisinde aşk ve eğlence konuları gündeminizde olacak. Ailevi konular konuşuluyor ve bu zamana kadar halledilemeyenler çözüme ulaşıyor. Akrep burcu 2016 bahar ayı ile birlikte uyanışa geçiyor. Sevdiğiniz insana vakit ayırarak daha yakın olmak ve birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde akrep burçları, yeni gelişmelere ve sürprizlere hazırlıklı olmalılar.

Akrep burcu, baharın başlangıcıyla birlikte geçmişin kırgınlıklarını ve güvensizliğini de unutma eğiliminde. İş-kariyer konusunda, Mart ayında kendini daha güçlü hissedecek olan akrep burcu, geleceğini düşünmeye başlıyor ve aklındaki yatırım fikirlerini uygulamaya koyuyor.

Akrep burcu Nisan 2016’da çevresiyle olan ilişkilerini ve iletişimini arttıracak. Uzun süredir görüşemediği dostları ve arkadaşlarıyla sosyal ortamlarda bir araya geliyor. Nisan ayında, özel yaşam konusunda önemli gelişmeler ve başlangıçlar yaşayabilecek olan akrepler, bu konuda temkinli olmalılar. Duygusal anlamda çevrelerinin etkisinde kalabilir, yanlış kararlar verebilirler. Akrep burcu iş-kariyer alanında Nisan ayıyla birlikte parlak bir döneme adım atıyor. Bu ay içinde akrep burçları uzun süreli bağlantılara ve anlaşmalara imza atabilirler. İşsiz olan akrepler bu konuda iyi bir başlangıç yapabilir. Eğitime de önem verdikleri bu dönemde çeşitli kurslara katılarak bilgilerini arttırma çabası içerisindeler. Baharın başlangıcıyla birlikte ufak tefek sağlık sorunları yaşayacak olan akrep burcu, bu süreci kısa sürede atlatıyor.

Akrep burcu Mayıs 2016 itibariyle daha da keyifleniyor. Özel yaşamında istediğini elde eden akrep burcu, romantizmin doruklarına ulaşıyor. Sevdiği insanla ortak noktalarda buluşarak, geleceğe dair konuşmalar yapılıyor. Mayıs ayının sonuna kadar devam eden bu etkiyle birlikte akrep burcu kariyerini de biraz ihmal ediyor. Bu ayda para giriş-çıkışları kontrolünüzden çıkabilir ve dengelerinizi sarsabilir. İş hayatınıza pek fazla yoğunlaşamadığınız bu ay içerisinde, maddi anlamda atılımlar yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Baharın son döneminde yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlarıyla birlikte olmak, seyahate çıkmak ise akrep burcuna oldukça iyi gelecek. Sağlığınız konusunda yüksek tempoya ve strese dikkat!

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.