Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
12.573
Akrep Burcu Ekim 2018 Yorumu

AKREP Burcu Ekim 2018 tarihinde keyif verici şeylere yöneliyorsun. Seni yıpratan, üzen, gerilmene neden olan sorunlu ve negatif insanlara tahammül edemiyorsun. Radikal kararlar alacaksın. Sıkıntıya girdiğin iletişimi, aşkı ve arkadaşlığı hayatında istemeyeceksin. Daha çok günlük hayatına kanalize oluyorsun. Yalnızsan sağlam ilişkilere adım atıyorsun. Endişe ettiğin duygulardan hayatını arındırıyorsun. Tanıyacağın yeni insanları derinden analiz edeceksin. Para biriktirmek, ev eşyalarını yenilemek, taşınmak ya da ofisini değiştirmek gibi yeniliklere girişebilirsin. Akrep Burcu bu ay elediğin ve hayatından çıkardığın hiçbir şeye ikinci bir şans vermeyeceksin. Kararlarını ona göre almalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ile cesaret enerjin artıyor. Parasal konularda ilerlemeye başlıyorsun. Belirsiz olan aşk, iş ve diğer detayların adını koyuyorsun. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile gözden kaçırdığın her şeyin farkına varıyorsun. Yanı sıra kişisel detaylara boğulabilirsin. Olduğu gibi kabul edemediğin birinden vazgeçip onunla olan yolunu ayırabilirsin.

Akrep Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatında Ekim 2018’de yeni başlangıçlar adına şanslısın. Gelecekle ilgili kaygıların sona eriyor. Bekarsan tutkuyla bağlanabileceğin birine aşık olabilirsin. Onunla aranda yaşanan her şey hızla gelişerek ciddi boyuta taşınabilir. Evliliklerde hızlı düşünüp, hızlı hareket etmemek iyi olacaktır. Sabredilecek bir takım konularda eşlerin birbirine karşı anlayışlı olması evliliği daha da köklendirecektir. Biten ilişkileri yeniden başlatmak için ısrarcı olmaman gereken bir dönemdesin. Seni yoran bir birlikteliğin varsa hiç düşünmeden son vereceksin.

Akrep Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde anlayışlı olmayabilirsin. İletişimde iyisin ancak söylediğin bazı şeyler diğerlerinin işine gelmeyecek nitelikte. Gerçekler, görünmeyen bilinmeyen her şeyin görünmesi ve bilinmesi söz konusu. Hayatından çıkaracağın ya da uzak duracağın insanlar olacak. Geçmişte bıraktığın hiçbir şeye şans vermeyeceksin. Değerini anlamayan insanlara acımıyorsun. Deneyimlerini her şeyin önünde tutuyor ve “acıma acınacak hale düşersin” diyerek yoluna devam ediyorsun.

Akrep Burcu Ekim 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Ekim 2018’de son derece sıhhatli ve keyifli. Kendini biraz enerjisiz ve yorgun hissettiğin günler olabilir. İçsel enerjini artırarak ve dengede tutarak bunu aşabilirsin. Kolay kolay hasta olmuyorsun. Geçmişten gelen bir rahatsızlığın varsa da bu ay içinde şifa bulacaksın.