Akrep Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.349
Akrep Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Sağlığınızla ilgili olumlu süreçlere adım atabilirsiniz. Kendinizi giderek daha iyi hissetmeye başlayacak. Duygusal anlamda da iyileşmeler yaşayacaksınız. Bu dönem içerisinde çalışanlarınız var ise onlarla birlikte yeni iş planlamaları yapabilirsiniz.

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve yeni planlamalar içerisinde bulunacaksınız.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Kendinizi çevrenize daha iyi ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. Aşk ve romantizm ile ilgili konulara kafa yoracaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat edeceksiniz. Hassas bir döneme giriyorsunuz, bu yüzden yeme ve içmenize daha dikkat etmeniz gerekecek. Çalışanlarınızla aranızda sorunlar varsa bunları çözeceksiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni kararlar ve başlangıçlar yapacaksınız. Takdir edilmek ve beğenilmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, size uymayan durumlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Ayaklarınızı yerden kesen bir ilişki sizinle olabilir. İlişkide yaşadığınız belirsizlikler var ise bu durumları düzeltmek isteyeceksiniz. Partnerinize karşı olan sınırlarınızı belirlemek isteyeceksiniz.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde müthiş bir uyum yakaladığınız bir kişi ile iletişim halinde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlama sizi giderek heyecanlandırmaya başlayacak.

Akrep Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Taşınabilir veya ailenizle birlikte yeni bir eve çıkabilirsiniz. Aile bireyleri ile sorunlarınızı açık bir şekilde konuşacaksınız. Kendinizi bu şekilde daha güvenli hissediyorsanız eğer onlarla daha fazla zaman geçirmek güzel bir fikir olabilir.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevreniz ile birlikte daha çok zaman geçireceksiniz. Karşınıza çıkan sorunlar var ise bu sorunları kısa süre içerisinde halletmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Kendinizi daha iyi hissetmek için bu dönem içerisinde daha fazla para harcamak isteyebilirsiniz. Kıyafet alabilir, sizi masrafa sokacak olan alışverişlerde bulunabilirsiniz.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Alacak olduğunuz paralar var ise bunları bir an önce tahsil edebileceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili almanız gereken yeni kararlar söz konusu olmaya başlayacak.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yapacak olduğunuz kararlar sizi şanslı yapabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.