Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
8.196
Akrep Burcu Eylül 2018 Yorumu

AKREP Burcu Eylül 2018 tarihinde iş ve kariyer hayatında yapmayı planladığın şeyler hususunda, özellikle yatırımlar konusunda tedbirli, planlı ve dikkatli olmanda fayda var. Göz ardı ettiğin şeyler seni zarara uğratabilir. İsteklerin konusunda maceracı olma. Kendinle ilgili planladığın bazı hedeflerinde kaygılanman gayet doğal. Ama detaylara biraz daha önem verir, gözden kaçırdığın noktalara temas edebilirsen her şey istediğin gibi olacaktır. Aşk konusunda aceleci tavırlardan kaçınmalısın. Sevgi ve samimiyet senin için çok önemli. Hayatında biri varsa ona karşı yönetici tavırlar sergileyebilirsin. Bunu yapmamalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri yaşam enerjini yükseltiyor. Cesur zamanlara doğru ilerliyorsun. İşle ilgili kafanı karıştıran durumlar ortadan kalkıyor. İkili ilişkilerde iletişime daha fazla önem vermen gerekiyor. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri birlikte çalıştığın iş arkadaşlarınla birbirinize destek vermenizi sağlıyor. Düşüncelerin, duyguların konusunda tedbirli ve planlısın.

Akrep Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de güvenle yol alabilmek için rahat düşüncelere sahip olmalı. Sabırsızlığın hiç zamanı değil. Yeni bir ilişkiye adım attıysan ya da atmak üzereysen ağırdan almaya çalış. Karşındaki insanı tanımak adına kendine uzun bir zaman ver. Acele alacağın her karar gelecekte sana pişmanlık olarak geri dönebilir. Evliysen ya da hayatında biri varsa onun üzerinde baskı kuruyor olabilirsin. Şayet böyleyse bu tavrından vazgeçmelisin. Unutma ki baskı kurulan hiçbir ilişki geleceğe ilerleyemez.

Akrep Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde ay sonuna kadar yapmayı planladığın işler adına daha cesur hareket ediyorsun. Yeni bir iş kurmayı planlıyorsan aileden büyük destek alacaksın. Yaptığım maddi planlamalar oldukça yerinde görünüyor. Hedeflerini doğru belirlemelisin. En önemlisi yapmayı planladığın işten keyif alman gerekiyor. Bu şekilde daha fazla kazanabilirsin. İş değiştirmek istiyorsan bu dönem istediğin şartlarda bir işe sahip olabilirsin.

Akrep Burcu Eylül 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Eylül 2018’de genel olarak iyi görünüyor. Geçmişten bugüne gelen kronik bir rahatsızlığın varsa biraz dikkatli olmalısın. Yaşanacak olan mevsim geçişi seni bu konuda az da olsa olumsuz etkileyebilir. Grip, sinüzit, nezle gibi rahatsızlıkları geçiştirmemeli gereken önlemleri almalısın.