Akrep Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.034
Akrep Burcu Eylül 2022 Yorumu

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Sosyal çevreniz giderek hareketlenmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirecek, birlikte yeni şeyler keşfedeceksiniz. Sosyal hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Ailenizle birlikte fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Zıtlaştığınız konular varsa da bunun üzerine daha fazla sert gitmeyin.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hassas olduğunuz bir konuyu daha detaylı bir şekilde konuşarak halletmek isteyebilirsiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları halletmek için elinize güzel bir fırsat geçebilir. Sezgilerinizin peşinden gitmek sizi yanıltmayacak.

Akrep Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Aşk hayatınızla iligili yeni durumlar söz konusu olmaya başlayabilir. Mantığınızı zorlayan durumlara karşı daha fazla direnmek istemeyeceksiniz.

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde içe dönmek isteyeceksiniz. Partnerinizle paylaşamadığınız durumlar varsa bunları için canınızı sıkabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmaya çalışacaksınız. Sezgilerinize kulak vermeli, ilişkinizi güven altına almalısınız.

Akrep Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde biraz daha düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Özellikle arkadaş çevrenizle aranızda sorunlar varsa bu sorunlara odaklanmak isteyeceksiniz.

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz ilişkileri tamamen geride bırakma kararı alacaksınız. Endişe ve korkularınızla yüzleşmek sizin için zor olsa da bununda üstesinden gelebileceksiniz.

Akrep Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda sizi zorlayan durumlar varsa bunları halletmeye odaklanın.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde kendinizi geliştirmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Yeni seminerlere veya eğitimlere katılmak sizin için bu dönemde önemli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.