Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
2.952
Akrep Burcu Haziran 2021 Yorumu

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Her zamankinden daha pozitif olacaksınız. Yurtdışı ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yabancı kültüre merak salma veya yurtdışından eğitim alma gibi düşünceler içerisine girebilirsiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Aile içerisinde veya arkadaş çevrenizde fikir uyuşmazlığından dolayı tartışmalar çıkabilir. Bu tarihte etrafınızdaki insanlara kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İkili ilişkiler sizi meşgul edebilir. Sorunlu giden bir birlikteliğiniz var ise bunu sonlandırıp yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sorunsuz giden bir aşk hayatınız var ise de partnerinizden yana şanslı olacaksınız.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi geliştirecek olan eğitimler ve etkinliklere katılmak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Partnerinize karşı olan duygularınızı dile getirmekte zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkiniz hakkında enine boyuna düşünmeye ihtiyacınız olacak. Size iyi gelmeyen bir birliktelik içerisinde olduğunuzu anlayabilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Geçmişte kalmış fakat duygusu hala var olan bir aşk hikayesi tekrar canlanabilir. Birlikteliğiniz yok ise duygusallığı yoğun olan bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte geçirecek olduğunuz zaman sizin için kıymeti olacak. Onların sorunlarıyla ilgilenmek ve çare bulmak isteyebilirsiniz. Hayatınız ile alacak olduğunuz kararlar için ailenizin de fikrini almak isteyeceksiniz.

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Arkadaş çevrenizden bir kaç kişinin sizin arkanızdan iş çevirdiği açığa çıkabilir. Bu kişilere durumları bildiğinizi çaktırmadan alt etmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. İş hayatınızda güzel olayla ile karşılaşacaksınız. Patronlarınız varsa onlarla aranızdaki iletişim kuvvetli olacak. Kariyeriniz için yeni adımlar atma kararı alabilirsiniz.

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yürütülen bir işe sahipseniz. Maddi durumlar ile ilgili anlaşmazlıktan dolayı ayrılıklar ortaya çıkabilir. İş hayatınızda sizi düşündüren ve yoran konuları bir an önce kapatmak isteyebilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.