Akrep Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.251
Akrep Burcu Haziran 2022 Yorumu

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Uzun vadeli planlar yapmak isteyebilirsiniz. Aileyle ilgili durumlarınızı ön plana çıkaran konularla karşılaşacaksınız. İç dünyanızda bastırdığınız konular var ise bunlarla yüzleşeceksiniz.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Ödemelerle ilgili konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Kredi ve borç alacak işlerin yoluna girmesi için kendinizi daha fazla kasmak istemeyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi durumunuzu arttırmak için yeni kararlar alacaksınız. İkili ilişkilerde sürpriz gündemler söz konusu olmaya başlayabilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İşiniz için şehir dışına veya ülke dışına çıkma kararı alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye yönelik eğitimlere katılmak isteyeceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. İkili ilişkilerde daha fazla düşünmek isteyeceksiniz. Kendinizi karamsarlığa kaptırdığınız anlardan uzaklaşmaya odaklanmalısınız. Özel hayatınız ve iş hayatınızı birbirinden ayırmanız gerekebilir.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Aşkta kuşkular ve belirsizlikler varsa bunları mümkün olduğunca toparlamaya çalışacaksınız. Geçmişten gelen duygular sizi huzursuz edebilir, bu yüzden yeni bir ilişkiye başlamak istemeyebilirsiniz.

Akrep Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. İkili ilişkilerde iletişim kazaları yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. Kararsız kaldığınız arkadaşlıklarınız varsa düşüncelerinizin netleşmesi sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Ailenizle birlikte katılacak olduğunuz bir program sayesinde kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla birlikte yeni bir etkinliğe katılma planları yapabilirsiniz. Maddi durumunuzu buna göre ayarlayacaksınız.

Akrep Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Ortak finansal konuları ilgilendiren durumlarla yüzleşebilirsiniz. Vergi veya sigorta gibi ödenmesi gereken konular var ise bunları bir an önce halletmeye çalışacaksınız. Ortaklaşa işler de ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Yeni bir işe geçiş yapabilir ve bu işte gelirinizi arttırma hedeflerinin peşinden gidebilirsiniz. işinizdeki sürpriz gelişmeler sayesinde maddi durumunuzu da dengede tutmayı başaracaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.