Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu

11.801
Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu

Akrep Burcu Haziran 2016 iş ve para konumunda şanslı. Yetenekleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Haziran’ın ilk 15’inde imkanlarınız ölçüsünde işinizi büyütmek için hamleler yapabilirsiniz. Ay boyunca karşılaşabileceğiniz ufak sorunlar engel teşkil etmiyor. Kariyeriniz hakkında alacağınız kararlar oldukça net ve sağlam. Önünüze bolca fırsatların çıkacağı bu ay, geliriniz artıyor. Kendi işini yapanlar parasını ikiye katlarken, şirket gibi yerlerde çalışanlar; prim ve zam alabilirler. İş değişikliği yapmak isteyenler için Haziran ayı gayet uygun zamanlar arasında. Yolunuza çıkan fırsatları değerlendirirken güvenmediğiniz insanların görüşleri doğrultusunda hareket etmemelisiniz.

Haziran 2016 Akrep Burcu aşk hayatı iyileşiyor. Yaşadığınız ilgi eksikliği konusunda düzelmeler kaydediyorsunuz. Aradığınız ilgi ve alakayı bulabileceğiniz zamanlar yaşayacaksınız. Aşk evinizde şans sizden yana. Evli akrepler gördükleri ilgi karşısında şaşkına dönebilir, ne yapacağını şaşırabilirler. Eşinize karşılık verirken baskın bir karaktere bürünmemeye dikkat edin. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirirken zaman zaman yanlış çıkarımlarda bulunabiliyorsunuz. Birlikteliğinizi zor duruma sokacak kıskançlıklardan ve davranışlardan kaçınmalısınız. Birlikteliği olmayan akrepler bu ay aradıklarını bulabilirler. Haziran size, aşk konusunda değerlendirebileceğiniz ölçüde büyük şanslar tanıyor.

Akrep Burcu Haziran 2016 sağlığı üzerine daha fazla eğiliyor. Vücudunuzu dinliyor ve isteklerine cevap veriyorsunuz. Eklem ağrılarınız zaman zaman sizi üzebilir. Bu dönemlerde bol bol dinlenmelisiniz. Eski öfke patlamalarını ve sinirsel anlık krizleri yaşamamak için kendinizi stresten uzak tutmaya kararlı görünüyorsunuz. Ruhunuza iyi gelecek hobiler edinebilir, hafif sporlara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu Haziran 2016’da eğitim konusunu daha fazla dikkate alıyor. Yapmak istediğiniz yarım kalan şeylere tekrar başlıyorsunuz. İngilizcenizi ilerletmek isteyebilir, bu yönde işinize yarayacak araştırmalar yapabilirsiniz. Çocuğu olan akrepler çocuklarının eğitimi konusunda da özverili davranıyor. Onlara faydalı olabilmek için gerekli bilgileri ediniyor, birlikte yeni şeyler öğreniyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.