Akrep Burcu Kasım 2016 Yorumu

23.571
Akrep Burcu Kasım 2016 Yorumu

Akrep Burcu Kasım 2016’da önemli mevzuları çözüme kavuşturuyor. Mahkeme, ortaklıklardaki problemler, miras, alacak, ödemeler gibi konular bu ay içinde iyi neticeleniyor. Finansal rahatlamayla birlikte kısıtlandığınız alanlar genişliyor. Akrep burcu özel yaşamı Kasım ayında zaman zaman dengesini yitirebilir. Elinize geçen parayı doğru değerlendirme ve yatırım konusunda anlaşmazlıklar söz konusu. Kişisel alanınızda rahatlama sağlamaya yönelik girişimlerde bulunuyorsunuz. Yakın çevreyle olan samimiyetinize sınırlama koyma düşüncesine kapılacak durumlar ortaya çıkabilir. Planlarınızda gizlilik önem kazanıyor. İş hayatınızda zorlandığınız konulara son verebilir, değişikliğe gidebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay size pişman olacağınız şeyler yaptırabilir. Dolunay etkileri uzun sürmüyor ancak yarattığı gerilim yaşantınızı tam tersi yöne çevirebiliyor. Bu tarihlerde tutarlı davranmaya ve sözlerinize dikkat edin. 29 Kasım 2016 Yeniay size yeni iş fırsatları sunuyor. Doğru değerlendirmeyle ummadığınız yerlere yükselebilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kasım 2016 aşk hayatı değişken durumlarla karşılaşabilir. Sorunlu ilişkiler ay ortasında son buluyor. Özel hayatınızda size yüklenen sorumluluklar bu dönemde size ağır geliyor. Özgürlüğünüzün zaman zaman kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Aşırı kıskanç ve kuşkucu yapınızın ortaya çıkacağı durumlarda kontrolünüzü kaybediyorsunuz. Bu da ağzınızdan istenmeyen cümleler çıkmasına neden olabiliyor. Akrep burcu özel hayatı konusunda 13 Kaım ve 16 Kasım günlerine dikkat etmeli.

Akrep Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde hesapta olmayan konular gündeme geliyor. Karşılaşacağınız bazı durumların size pahalıya patlamaması için yakın çevrenizden risk yaratan insanları uyarıyorsunuz. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarına önemli derecede harcama yapmak zorunda kalıyorsunuz. İletişim ve sosyal çevre açısından 20 ve 21 Kasım şanslısınız. Yeni başlangıçlar için uygun zamanlar. Dikkat dilmesi gereken günler ise 2 Kasım, 9 Kasım ve 19 Kasım tarihleri.

Akrep Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Akrep Burcu sağlığı stresin mideye vuracağı zamanlar içeriyor. Kilo alma sorunuyla karşı karşıyasınız. Midenizi yoracak kalorili ve yağlı gıdalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Spora daha fazla zaman ayırmaya gayret edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.