Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
7.067
Akrep Burcu Kasım 2018 Yorumu

AKREP Burcu Kasım 2018 tarihinde hayatında güvence istiyorsun. Geleceğini ve sevdiklerini garanti altına almak adına yeni girişimlerde bulunacaksın. Elinde olanı çarçur etmemek için yeni bir yatırım yapabilirsin. Sevdiklerini koruma ihtiyacı duyuyorsun. Bu yönde güzel adımlar atacaksın. İlişkilerinde iyimsersin. Seni rahatsız eden tiplerden ve fikirlerinden uzak duruyorsun. İçinde bulunduğun bir davan varsa bu dönemde lehine gelişmeler yaşayacaksın. Şartlarını yeniden düzenliyor, kendine özgürce hareket edebileceğin bir alan yaratıyorsun. Aşk hayatında bağlayıcı tutum sergiliyorsun. Endişe ettiğin, güven duymadığın basit şeyleri abartmaya meyillisin. Bu anlamda ilişkini zedeleyici davranışlarda bulunabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile daha aktif ve girişimcisin. Hızlı düşünecek, gelecek planlarını devreye sokacaksın. Eşini ya da partnerini ikna etmen bir konuda başarılı oluyorsun. Onun da desteği ile daha hızlı yol alacaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri eskiye dair bir meseleyi yeniden gündeme getiriyor. Beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı ve tedbirli olmalısın.

Akrep Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de yüksek ego ile ilerliyor. İlişkide yönetici taraf sensin. Karşı taraf üzerinde belli zamanlarda baskı yaratıyorsun. Onunla yaşadıklarının özel ve kalıcı olmasını isteyecek bu yönde farklı etkiler yaratacak davranışlarda bulunacaksın. Ancak beklediğin tepkiyi alamadığında hayal kırıklığı yaşaman olası görünüyor. Üzülerek içselleştirmek istemiyorsan beklentilerini sınırlamalısın. Kalbin boşsa kısa süreli aşklar içinde olman mümkün görünüyor. Bu ay gireceğin ortamlarda ilgi uyandırıyor, yaptığın sohbetlerden keyif alıyorsun.

Akrep Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde değişim yaratmak istiyor. Çevrende bilmediğin gizli saklı şeyler ortaya çıkıyor. Öğrendiklerin karşısında önce şaşırıyor, sonra konuyla ilgili fikrini bildiriyorsun. Ancak hiçbir oluşumun içine doğrudan dahil olmayacaksın. Yakın akrabalarından birinin sana karşı olan ve sık sık tekrarladığı bencil davranışları can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun sonucunda ona mesafe koyman olası görünüyor.

Akrep Burcu Kasım 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Kasım 2018’de ufak tefek pürüzler yaşayabilir. Önemsiz gelip geçici sağlık sorunları hayatının kalitesini etkileyecek nitelikte değil. Ancak büyümemesi yönünde tedbir almanda fayda var. Kronik bir sorunun varsa özellikle dikkat etmelisin. Eklem rahatsızlıklarına karşı hassas görünüyorsun. Zaman zaman artan ağrılar için doktor kontrolünden geçmen iyi olabilir. Gereksiz ilaçlar kullanmamaya özen göstermen gerekiyor.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...