Akrep Burcu Kasım 2022 Yorumu

2.994
Akrep Burcu Kasım 2022 Yorumu

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Hem maddi hemde manevi anlamda kendinizi geliştirmeye odaklanın. Eğitim veya gezi için bol bol seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönem içerisinde masraflarınız biraz fazla artabilir. Çevrenizdeki insanlardan destek aldığınızı bilmek sizi oldukça mutlu edecek. Almayı düşündüğünüz paralarda zorlanmalar var ise bunlara çare bulacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. İkili ilişkilerde krizler ortaya çıkabilir. Ani bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Partnerinizle veya ortağınızla beklenmedik gerginlikleri ortadan kaldırmak için daha sakin bir iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Gelirinizde güzel bir artış söz konusu olacak. Ödenmesi gereken borçları da rahatlıkla ödeyeceksiniz. Yoluna sokulması gereken harcamalar söz konusuysa bunlar için bütçe planlaması yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Bu dönem içinde aşka olan bakış açınız değişmeye başlayabilir. İlişkide kararsız kaldığınız konuların üzerine durarak partnerinizle ortak bir yolda buluşmak isteyebilirsiniz. Daha öncesinden almış olduğunuz kararları hayata geçirmek için partnerinizle konuşma gerçekleştireceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiye başlarken fazlasıyla heyecanlı olabilirsiniz. Duygusal anlamda güzel bir birliktelik sizinle olacak.

Akrep Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Ailenize verdiğiniz değeri ve onların size verdiği değeri tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Kendiliğinizden emin olacak ve yeni işlere adım atacaksınız. İş ve para ile alakalı konulara arkadaşlarınızla birlikte ekstra kafayı yorabilirsiniz.

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Sosyal hayatınız canlanacak ve daha fazla dışarı çıkıp eğlenmek isteyeceksiniz. Neşeli ve keyifli yapınız sayesinde arkadaşlarınız da sizde birlikte zaman geçirmekten oldukça hoşlanacak. Çevrenizdeki bir çok kişinin dikkatini üzerinize çekebilir, güzel arkadaşlıklar elde edebilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Sıkıntılı giden işleri ve projeleri hayatınızdan çıkarmak isteyecek, bu sayede daha fazla para kazanmaya odaklanacaksınız. Yeni iş görüşmeleri var ise bunlar da son derece kararlı olacaksınız. Finansal anlamda yeni yatırımlar için araştırma içerisine girebilir, farklı konularda eğitim almayı tercih edebilirsiniz.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. İş alanında sezgilerinize güvenmeniz gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Kararsız kaldığınız konularda hareketsiz kalmak sizin için en iyisi olacaktır. İşinize duygularınızı karıştırmamalı, daha rasyonel olmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.