Akrep Burcu Kasım Falı Yorumu

1.348
Akrep Burcu Kasım Falı Yorumu

7 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu sözleşmelere, anlaşmalara işaret etmekte. Bu daha çok hukuksal, bir kâğıt üzerinde yapılacak olan bir anlaşma olabilir. Eğer yalnızsanız, bir partneriniz yoksa bu dolunay zamanı bazı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin fikirlerinden düşüncelerinden rahatlıkla yararlanabileceksiniz.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna giriş yapacak ve 10 Aralık a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde finansal konular ön plana çıkacaktır. Harcamalar-kazançlar dengesini iyi kurmanız önem kazanacaktır, finansal konulara aşırı iyimser yaklaşabilirsiniz. Meraklanmayın, bu süreçte kazançlarınızı arttırıcı etkiler de söz konusu. İşinizde terfi alabilir, daha iyi bir işe geçebilirsiniz.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek. Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz, gelir-gider dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda yeni aym düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançların yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.