Akrep Burcu Mart 2021 Yorumu

3.928
Akrep Burcu Mart 2021 Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Ev, arsa veya araba alım satımı yapmak gibi bir düşünceniz varsa bunun için olumlu bir zamana giriyorsunuz. Parayla ilgili konularda düşünerek hareket etmek işlerinizi kolaylaştıracaktır.

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Yaratıcılığınız artacak ve işlerinize ögünlük hata bileceksiniz. Çocuklarınızla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sorunlarını konuşarak anlamaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, aşk hayatınızı ilgilendiren konular ön planda olacak. Birlikte güzel bir seyahate çıkabilirsiniz. Evliyseniz ve çocuğunuz yoksa çocuk sahibi olmak üzerine konuşabilirsiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, bilinçaltınızın size yaşatmış olduğu sorunlar yavaş yavaş bitiyor. İçsel karmaşıklığınızın sona ermesi sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Günlük işlerinizi zamanında yerine getirip ilişkinize odaklanacaksınız. Partnerinizle biraz daha fazla zaman geçirmek ilişkinize iyi gelecek. İlişkiniz için çevrenizdeki insanların ileri geri yorum yaptığını duyabilirsiniz. Kulağınıza gelen laflara takmayın. İlişkiniz yok ise bu dönemde kafa denginiz olan bir kişiyle denk gelebilirsiniz. Aşka dair bakış açınız değişecek. Karşınızdaki insanın da sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Sanatsal etkinliklere katılabilir ve burada yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Akrabalarınızla aranızda sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. İki kişi arasında sürekli laf taşıyan bir kişi var. Bu kişi yüzünden anne veya babanızın arası açılabilir. Kardeşlerinizi ilgilendiren konular da ön plana çıkabilir. Sizden alacakları fikirler sayesinde bir karar vermek isteyecekler. Bu yüzden olabildiğince onları dinlemeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Ortak yürütmekte olduğunuz işlerde beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken bir borcun gecikmesi yüzünden cebinizden ekstra para çıkartabilirsiniz.

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile ilgili yapacak olduğunuz yenilikler var. Bunları yapmadan önce çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişi yapmak isteyeceksiniz. Sağlık sorunlarınızı ilgilendiren olumlu bir haber alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.