Akrep Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

1.851
Akrep Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Sanatla veya hobilerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Kendinizi rahatlatan hobilere odaklanmak, sorunlarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Çocuklarla iletişiminiz giderek iyi bir yöne doğru evrilecek.

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda ilgili daha özverili davranmak isteyebilirsiniz. Kendi sorunlarınızdan çok partnerinizin sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler sizinle olabilir. Sevgilinizle veya eşinizle kısa süreli bir tatil yapmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye adım atma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili daha fazla zama geçirmek isteyeceksiniz.

18 Mart Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geleceğinizle ilgili yapmış olduğunuz değişiklikler gündeminize gelebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelecek, onlarla sohbetler edeceksiniz.

Akrep Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları başkalarıyla paylaşmak sizi rahatlatabilir. Partnerinize karşı daha özverili olacak, hem kendinizi hemde ilişkinizi iyileştirmeye çalışacaksınız.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde kendi içinizde bazı durumları çözmeye odaklanmak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Ailenizden sonuna kadar destek gördüğünüzün farkına varacaksınız bu size cesaret verecek. Evinizin içerisinde yeni bir değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Taşınma veya tadilat gibi işleriniz varsa bunlara odaklanacaksınız. Ev işlerinde yapacak olduğunuz yenilikler için yakın çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Parayla ilgili alacak olduğunuz bazı tedbirler sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Yolunda gitmeyen işleri yavaş yavaş halletmeye çalışacaksınız.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa bunları yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili baştan planlanması gereken durumlar ortaya çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.