Akrep Burcu Mart 2023 Yorumu

2.537
Akrep Burcu Mart 2023 Yorumu

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda alacak olduğunuz kararlar sizi oldukça mutlu edecek. Daha öncesinden almış olduğunuz kararları artık hayata geçirmeniz gerekiyor. Aksi halde bazı anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz.

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinizi yavaş yavaş tamamlama fırsatı bulacaksınız. Sizi yoran ve temponuzu bozan durumları hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. İletişiminizde bazı eksiklikler varsa bunları gidermeye çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyal çevreniz ile alakalı konularla ilgileneceksiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz giderek güçlenmeye başlayacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda ufak sorunlar oluşabilir, kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sabırsız olduğunuz konulara karşı zaman zaman öfkelenebilirsiniz. Olayları akışına bırakmak sizin için daha doğru olacaktır. Yaşam şeklinizde değiştirmeniz gereken bazı durumlar ön plana çıkmaya başlayacak.

Akrep Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

3 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kiron, Koç burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızla ilgili keyfinizi kaçıran durumları artık geride bırakma kararı alacaksınız. Aşk hayatınızda özgürleşmek istediğiniz bir süreç olacak. Partneriniz sizi boğuyor ise onunla bunu konuşmak isteyebilirsiniz.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar bu dönemde yeni bir ilişkiye hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu ilişki size her şekilde çok iyi gelmeye başlayacak.

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkinizde iletişimle alakalı sorun olan konular varsa bunları aşmak için yeni çözüm yolları bulmak isteyeceksinzi.

Akrep Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

2 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Satürn, Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Ailenizle birlikte yerine getirilmesi gereken birkaç konu üzerine detaylı bir şekilde konuşabilirsiniz. Aksi halde ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

16 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Neptün, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aile büyükleri ile aranızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile içerisinde hızlanmasını beklediğiniz bir konu hakkında sabırsız olabilirsiniz. Yeni arkadaş çevrenizle birlikte birden fazla güzel etkinliklere dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda güzel süreçler içerisine gireceksiniz. Sizi yoran bir durumu iş yerindeki kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Yeni yatırımlar yapmak için güzel bir dönem olacak. Önünü görmediğiniz yatırımlardan uzak durmaya çalışın.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyer açısından sizi tedirgin eden birkaç konu hakkında acele karar almayın. Duygusal anlamda verecek olduğunuz kararlar yüzünden iş hayatınızda birkaç aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Bunları yaşamamak için kendinizden emin bir şekilde hareket etmeyi tercih etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.