Akrep Burcu Mart Yorumu

23.268
Akrep Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Bilinmeyen ve gizemli konular, hayatınızın rotasını değiştirdiğinin farkına varmadığınız olay, durum ve kişiler açığa çıkabilir. En sevdiğiniz arkadaşınız ya da eşinizin aslında size zarar vermeye çalışan kişiler olduğunu öğrenip şok olabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren, dedikodu yapan, ayağınızı kaydırmaya çalışan “dışı melek içi şeytan”ları tespit ve teşhis edebileceksiniz. İyi tarafi bu, fakat kötü tarafi bu durum sizi öyle üzebilir ki; kendinizi izole etme, kapatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Negatif çalışma ve nazar gibi enerjiler hissedebilirsiniz. Bu evrede farkında olmadığınız ciddi bir rahatsızlığınız varsa teşhis etme imkanı olabilir.

Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Burada korku ve bilinçaltı endişelerimizin “yaşadığımız dünya “ya tezahürlerini görebiliriz. Arınma çalışmaları, maneviyat güçlendirmesi ve enerjisinin temiz olduğuna inandığımız alanlara ziyaretler yapabiliriz. Bizim kontrolümüz dışında gelişen bir etkileşim olduğu, nereden ne geleceği belli olmadığı için akışta olmak, zorlamamak ve teslimiyeti hissetmek önemlidir.

9-17 Mart arası yeni ay enerjisi aşk kapımzı kırarcasına çalacak. Kırık olan kalbinizin sırça köşklerini az biraz aralayarak sevginin akmasına izin verin. Şüphe, korku ve takıntıyı bir kenara koyun, hatta bir çekmeceye kaldırıp üzerine asma kilit asın. Çocuk bekleyen Akrepler sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Borsa, döviz gibi riskli işler açısından size alternatif sağlayacak yatırımlar yapma şansınız yüksek.

18-19 Mart arası para size gelecek ya da siz paraya gideceksiniz. Bir mıknatıs misali parayı kendinize çekeceğiniz çok şanslı etkiler var. Alternatif iş olanakları, yatırımlar, paranızın değerlendirilmesi gibi konular gündemde olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.