Akrep Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.510
Akrep Burcu Mayıs 2022 Yorumu

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Her zamankinden daha fazla çalışacak, enerjinizin hemen hemen hepsini işinize aktarmaya özen göstereceksiniz. Günlük hayatınızdaki işleri halletmek için daha hareketli olmayı tercih edebilirsiniz. Uzun soluklu projeler gündeminizde yer almaya başlayabilir.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Hem kendinize hem de beraber çalıştığınız insanlara karşı biraz baskıcı bir tavır takınabilirsiniz. Fevri davranışlardan kaçınmalı, iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması Dolunay gerçekleşecek. Önemli kararlar alabilir, kendinizi ortaya koyarak yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyecek, tarzınızda farklılıklar oluşturmaya başlayacaksınız. Yeni iş projelerine katılma kararı alabilirsiniz.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ortak yapılan işler veya projelerle ilgili yeni yatırım alanları karşınıza çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çevrenizden borç tahsil etmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Aşk hayatınızla ilgili konularda daha girişken olacak, yeni insanlarla tanışma fırsatını kaçırmayıncaksınız. İlişkiniz var ise partnerinizle birlikte zaman geçirecek eğlenmeye özen göstereceksiniz.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Eski sevgilinizle ve eşinizle sizi şaşırtacak olan bir yerde karşılaşabilir, duygularınızın değişikliğine kendinizi kaptırabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişimle alakalı problemlere biraz daha dikkat etmeli, kontrollü bir şekilde konuşmaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. İşinizle ilgili sorun oluşturan konularda kendinizi yalnız hissetmeyecek, arkadaşlarınızın ve ailenizin desteğini görebileceksiniz. Eski arkadaşlarla buluşabilir, geçmişle alakalı günleri yâd edebilirsiniz.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yürütülen bir para ile ilgili aile içerisinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın dostlarınızla beraber çalışabilir, onlardan tahmin etmediğiniz olumlu destekleri rahatlıkla alabilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Ödenmesi gereken bir borcunuz var ise bunu yapılandıracak veya ertelemek isteyeceksiniz. Finansal konularda biraz daha dikkatli olmalı, gecikmelerden kaynaklı para kayıplarına karşı tedbirli olmalısınız.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Çalışma hayatınızdaki değişiklikler sayesinde güzel etkiler görmeye başlayacaksınız. Verimli çalışacak, halledilmesi gereken işleri kolaylıkla yerine getireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle yeni iş planlamaları oluşturabilir, iş ortamını düzenlemek isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.