Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu

19.706
Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2016 iş hayatında yükselişe geçiyor. Mayıs ayı için kariyeriniz açısından bu yılın en iyi ayı diyebiliriz. Hedeflerinizi büyütmek için iyi bir fırsat yakalıyorsunuz. Bu konuda şans kendiliğinden geliyor. İsteksizliğiniz ve başarısızlıklarınızın şevkinizi kırma durumu tamamen geride kalıyor. Özellikle ay ortasında elinize geçen paralarla gereken ödemeleri yapmakta zorlanmıyorsunuz. Bu ay yatırım yapmak isteyen akrepler, akıllıca davranmanızda fayda var.

Mayıs 2016 Akrep Burcu aşk hayatı epey hareketli. İşlerinizin yoluna girmesiyle birlikte özel yaşamınız da canlanıyor. Aşk konusunda önünüze çıkan fırsatlar sizi heyecanladırarak farklı maceralara sürükleyebilir. İlişkisi olmayan akrep burçları için oldukça şanslı bir ay. İlişkisi olan akrepler ise, var olan birlikteliklerini daha iyi yerlere taşımak için ellerinden geleni yapıyorlar. Çok özel anlar, romantizm dolu dakikalar yaşayabileceğiniz Mayıs ayı her açıdan fırsatlarla dolu. Bu ayda duygusal yakınlaşmaların fazlalığı konusunda dikkatli davranmakta ve kontrollü olmakta fayda var. Sıra dışı yakınlaşmalar ve mantığınızı kaybettiğiniz noktada zarar görebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Akrep Burcu sağlık konusunda hassas bir dönemde. Özellikle kas rahatsızlıklarına karşı duyarlı olan bünyenizi aşırı yormamaya gayret edin. Ay içinde enerjinizde düşüşler yaşamanız olası, bol bol dinlenmeye çalışın. Hafif sporlar ve kısa yürüyüşler size iyi gelecektir. Beslenmenizde abur cubur tüketmemeye ve fazla kaçırmamaya özen gösterin. Ağır kaldırarak belinizi zorlayacak işlerden de kaçınmalısınız. Mayıs ayı akrepler için ciddi rahatsızlıkların yaşanmayacağı bir ay olacak.

Akrep Burçları Mayıs ayı itibariyle eğitim alanına her zamankinden fazla önem veriyor. Şartlarınızın olgunlaştığı bu ay eğitim açığınızı kapatmaya yöneliyorsunuz. Bu anlamda gereken girişimleri yaparak, ilerleyen dönemler için gereken zemini hazırlayacaksınız. Kuru yemiş ve çeşitli bitki çayları hafızanıza iyi gelecektir.

Akrep Burcu Aşk Hayatı Yorumu

Akrep Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2016’da aşk hayatını zirveye taşıyor. Bu ay hedeflerinize büyük ölçüde ulaşıyorsunuz. Etrafınızda sizi zorlayan ve sıkıntıya sokan insanları alt etmeyi başaracak, tüm okları onların üzerine çevireceksiniz. Mayıs ayı itibariyle özellikle aşk konusunda şanslısınız.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.