Akrep Burcu Nisan 2019 Yorumu

12.725

İletişimde oluşan tıkanmalar geçici görünüyor. Olası yanlış anlaşılmalara takılmamalısın. Kardeşler ve aile büyükleri arasında fikir çatışmaları oluşuyor. Sarf edilen sözler…

Akrep Burcu Nisan 2019 Yorumu

AKREP Burcu Nisan 2019’da aile ilişkilerinde etkilisin. İletişimde oluşan tıkanmalar geçici görünüyor. Olası yanlış anlaşılmalara takılmamalısın. Kardeşler ve aile büyükleri arasında fikir çatışmaları oluşuyor. Sarf edilen sözlere, davranışlara dikkat edilmeli. Beklenmedik gelişmeler durumu bambaşka bir hale sokabilir. İletişim ve ilişkiler adına büyük bir sınav seni bekliyor. Bittiğini sandığın süreçlerden bazıları tekrar gündeme gelecek. Yaşanan yüzleşmelerde ortak alınan yollar ayrılabilir. Şunu da söylemeliyiz ki bazı şeyler senin de işine gelecek. Yani çok fazla üzülmeyecek bu dönemi lehine çevireceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayında bekar Akrep Burcunun yüzü gülüyor. Hayatına aşk geliyor. Sürüp giden ilişkiler daha da güçleniyor. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri kendini geliştirmene zemin hazırlıyor. Eğitimde yardımcı enerjiler devreye giriyor. İstediğin yönde gelişme fırsatı bulacak yeni imkanlara sahip olacaksın.

Akrep Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Akrep Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında iyi enerjiler oluşuyor. Masal gibi farklı bir aşka başlayabilirsin. Hayatına giren insan farklı bir kültüre sahip marjinal biri olabilir. Bilinenlerin dışında özellikleri olduğu kesin görünüyor. Kendini şanslı ve sevgi dolu hissedeceksin. Birlikteliğin varsa sorunların üstesinden birlikte geleceksiniz. Ailevi problemlerde birbirinize kenetlenirseniz siz kazanırsınız. Birbirinize karşı anlayışlı ve esnek tavırlarınızı korumanız gerekiyor. Güvenin son derece önemli olacağı bu günlerde başkalarının lafı sözü ile asla hareket etmeyin ve cephe almayın.

Akrep Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Akrep Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde çatışmalar yaşanabilir. Karşılıklı sürtüşmelerde ağızdan çıkan sözler bilinmedik şeyleri ortaya çıkarır nitelikte olacak. Birden ortaya çıkacak olan patlama şeklindeki gerginlik çok uzun sürmeyecek. Herkes köşesine çekildikten sonra alınan yeni kararlar uzun vadede etkili olacak. Bu savaştan güçlü şekilde çıkacaksın. Düşünmeden atacağın adımların sana zarar verebileceğini unutmamalısın. O nedenle asla öfkeyle ani kararlar vermemelisin.

Akrep Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Akrep Burcu sağlığında böbrek, kasık, bel ve bacak bölgesi hassas görünüyor. Geçmişten gelen genetik rahatsızlıklara sahipsen bu ay özellikle dikkate almalısın. Bedeninin sana verdiği sinyalleri geçiştirme ve mutlaka bir doktora görün. Stresle iyi baş ediyorsun ancak kendi başına kaldığında içe kapanmaya meyillisin. Kafanı dağıtacak etkinliklerde yer almak iyi gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.