Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
10.221

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar bu ay sizin için oldukça hareketli geçecek.

Akrep Burcu Nisan 2020 Yorumu

İş hayatınız ile ilgili yenilikler devreye girecek. Bu yenilikler sayesinde parayla ilgili drumlarınızda da düzelmeler olacak. Nisan ayının ortalarına doğru ise ak hayatınız ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Aileyle birlikte ortaklıklı işler yapıyorsanız maddi açıdan kazançlı çıkacağınız yeni bir işe adım atabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile ilgili göremediğiniz noktalar varsa eğer farkındalığınız artacak ve bunları görebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ikili ilişkilerdeki yanlış anlaşılmaları düzeltme fırsatını elde edebileceksiniz. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar var ve bu kişiler sayesinde maddi anlamda güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek partneriniz yada yakın bir dostunuz sizden yardım isteyebilir. Bu kişiye hiç düşünmeden destek olmaya hazırsınız.

Akrep Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve sorunlarınızı çözmek için çaba sarf edeceksiniz. İlişkinizde kıskanç tavırlar sergileyerek karşı tarafa bunaltıyorsunuz. Bu yüzden biraz kişisel hayatlarınıza saygı göstermelisiniz. İlişkisi olmayan Akrep burçlar ise kafanız biraz karışabilir. Flört ettiğiniz bir kişi varsa onunla aynı dönemde eski sevgiliniz sizinle iletişime geçmek isteyebilir ve bu yüzden içinizde ikilem yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde iletişim sıkıntısı kendini gösterebilir. Ailenizden gizlediğiniz bir konu varsa bunu açıklamanız en iyi olacak. Aksi halde başka bir kişiden bu olayı öğrenebilirler. Sosyal hayatınız bu ay biraz daha hareketli geçebilir. Gittiğiniz yerlerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dost sandığınız kişilerin aslında o kadar da iyi niyetli olmadığını anlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve sizin için yarım kalan işlerinizin tamamlanması anlamına gelecek. Kariyeriniz için yeni kararlar almaktan korkmayacaksınız. Sadece fikirlerinizi herkesle paylaşmamaya özen gösterin. Kronik bir rahatsızlığınız varsa eğer tekrar ortaya çıkarak modunuzu düşürebilir dikkat edin. Düzenli olarak egzersiz yapmalı ve olabildiğince hareketli kalmaya çalışmalısınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et