Akrep Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

2.168
Akrep Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

11 – 30 Nisan 2022 tarihinde Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. Partinizle daha iyi iletişim kuracak, onun sorunlarını detaylı bir şekilde dinleyeceksiniz. Yakın çevrenizle birlikte zaman geçirmek, keyifli sohbetleri ortaya çıkaracaktır.

15 Nisan – 25 Mayıs 2022 tarihinde Mars, Balık burcuna geçiş yapacak. Yalnızsınız yeni bir aşka adım atabilir, bu ilişki sayesinde büyüdüğünüzün farkına varacaksınız. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerektiğini düşüneceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Nisan 2022 tarihinde Koç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Verimli çalışmanıza olanak sağlayan yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek gerektiğini düşüneceksiniz. Etrafınızda olan biten her şeyi kontrol altında tutmak sizi yorabilir, bu yüzden biraz ağırdan almak isteyebilirsiniz. Beslenme şeklinizi değiştirmek isteyeceksiniz.

16 Nisan 2022 tarihinde Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkisi olmayanlar platonik bir şekilde güzel duygular hissettiğiniz insana karşı açılma kararı alabilirsiniz. Olayları akışına bırakmayı tercih edebilir, şartları zorlamadan dikkati üzerinize çekmek isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Nisan 2022 Aşk Yorumu

5 Nisan 2022 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Romantik bir ilişki ön plana çıkmaya başlayabilir. Aşktan yana şanslı olacaksınız. Partnerinizle birlikte yeni etkinliklere katılabilirsiniz.

7 – 17 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter Neptün ile Kavuşum içerisinde olacak. İlişkiniz yok ise sizi mutlu edecek biriyle tanışabilirsiniz, bu kişiye kendinizi fazlasıyla kaptıracaksınız. Aşktaki hayallerinizi görmezlikten gelmeyecek, tanışacak olduğunuz bu kişi ile yeni hayallere ve romantik olaylara adımlar atmaya başlayacaksınız.

30 Nisan 2022 tarihinde Boğa burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. İkili ilişkilerde yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Beklenmedik bir hamilelik gündeminizde yer almaya başlayabilir. Evlilik kararı veya ayrılık kararları üzerine düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Nisan 2022 Aile ve İlişkiler

1 – 19 Nisan 2022 tarihinde Satürn, Kuzey Ay Düğümleri İle kare açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanlara daha iyi geçinmek gerektiğini düşüneceksiniz. Yapacak olduğunuz işbirlikleri varsa bunları detaylı bir şekilde irdeleyeceksiniz. İkili ilişkilerde kaybetme korkularıyla yüzleşebilir, bunu yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz.

4 – 12 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter, Kuzey Ay Düğümü ile Sekstil açı oluşturacak. Hayatınıza giren insanların size şans ve mutluluk getirdiğini düşüneceksiniz. Yeni gruplara dahil olabilir, buralarda güzel vakit geçirebilirsiniz.

29 Nisan – 8 Ekim 2022 tarihinde Plüton retro hareketine başlayacak. İletişiminize ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Sizin için önemli olan bilgileri depolamalı ve dosyalarınız korumalısınız. Yakın çevrenizle fikir ayrılıkları oluşabilir, bu yüzden aranıza kırgınlıklar gelebilir.

Akrep Burcu Nisan 2022 Para ve Kariyer

29 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Plüton Sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızdaki ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. iletişiminiz güçlenecek, sosyal medya, reklam ve pazarlama gibi alanlarda etkin adımlar atmaya başlayacaksınız.

30 Nisan – 23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür, İkizler burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konular hakkında düşünebilir ve çevrenizdeki insanları bu konularla bunaltabilirsiniz. Geç ödemeler ile karşılaşabilirsiniz, bu yüzden bunun gibi durumlara hazırlıklı olmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.