Akrep Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

3.621
Akrep Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Yakınlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalardan dolayı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Geçmişten gelen konular yüzünden kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Bu durumları aşmanın en iyi yolu kendinizi doğru bir şekilde ifade etmenin olduğunu anlayacaksınız.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Zihinsel aktiviteler içerisinde bulunabilir, kendinizi geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Daha sık seyahat edecek ve farklı kültürler tanımak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kendinizi geliştirmek için yeni bir kursa ve eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte daha iyi vakit geçirecek onların sorunlarıyla ilgilenme çalışacaksınız. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla veya komşularınızla yakınlaşmalarınız artabilir.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yurtdışı ile alakalı konular öne çıkabilir. Yabancılarla iletişim içerisinde olacaksınız. Medya ve yayıncılıkla alakalı konularda yeni iş fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Akrep Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. İkili ilişkilerde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Partnerinizle aranıza geçmişten gelen konuların sorun olmasına izin vermeyeceksiniz. Kafanızda yaratmış olduğunuz kalıpları yıkmanız için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde arkadaş olarak gördüğünüz bir kişiden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Aranızdaki etkileşim başkalarının da dikkatini çekebilir.

Akrep Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Evinizle ilgili ilgilenmeniz gereken konular ön plana çıkabilir. Ailenizin problemleri ile ilgilenmekten kendi evinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Anne veya babanızla açık bir şekilde konuşacak, beklentilerinizi onlara izah etmeye çalışacaksınız.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Ailenizle ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Daha öncesinden planladığınız bir olay hakkında farklılıklar ortaya çıkabilir. Alım – satım işlerinde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. İş yerinde çalışanlarınızla veya birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda sorun çıkmaması için iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. İşinizi geliştirmek için farklı seyahatler planlayabilirsiniz.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Yakın çevrenizle birlikte yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Para ile alakalı endişelendiğiniz durumları güvendiğiniz insanlar da paylaşmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.