Akrep Burcu Ocak 2023 Yorumu

1.711
Akrep Burcu Ocak 2023 Yorumu

Yakın çevrenizle alakalı konularda daha aktif olmak isteyebilirsiniz. Tanıtım, iletişim, reklam ve pazarlama alanlarında yavaşlamalar söz konusuysa yavaşlamaların nedenlerini tespit edeceksiniz. Karşınıza çıkan sıkıntılar ve aksilikler yüzünden yakın çevrenizle iletişim kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. İşle ilgili girişimleriniz ile ekstra ilgilenmeniz gerekebilir. Sizi bunaltan ve yoran konular üzerine daha sakin davranmalı, bu konular üzerine önemli kararlar almalısınız. Yakın çevrenizle ilgili sorunlara çözüm bulmak için mücadele edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İletişimle alakalı konular hızlanmaya başlayacak. Yakın çevrenizle olan bağlarınız, önem kazanacak. Problemlerinizi gidermek adına önemli kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen bir konu tekrar gündeminize gelebilir ve bu konuyu çözmek üzerine kararlar alabilirsiniz.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ev, aile ve yuva konularda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Hem maddi hem manevi anlamda ailenizin sizi desteklediğini göreceksiniz. Duygusal olarak kendinizi daha tatmin hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Ev, aile ve aşkla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Partnerinizle birlikte özgürleşmek isteyecek, yeni insanlar tanımaya özen göstereceksiniz. Aşk hayatınızla ilgili yorum yapma konusunda size gelen insanlar var ise bu insanlara partnerinizle birlikte set çekeceksiniz.

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Sevdiğiniz kişiyle bağlarınızı güçlendirecek, keyifli zamanlar yaşayacaksınız. Çocuğunuz var ise birlikte zaman geçirebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar Ocak ayı içerisinde heyecan dolu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

18 Ocak 2023 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak. Çevrenizi ilgilendiren durumlara öncelik vermek isteyeceksiniz. Yaşanan aksilikler ve sıkıntılar varsa bunları birlikte kararlar alarak çözme yolunda ilerleyebilirsiniz. Merkür’ün retro hareketinden çıkması sayesinde arkadaşlık ilişkileriniz kuvvetlenecek, iletişim bağlarınız güçlenecek. Arkadaşlık ilişkileriniz sizin için önemli olacak. Ailenizle daha öncesinden planladığınız seyahatler var ise bu seyahatlere katılma kararı alabilirsiniz. Birlikte zaman geçirmek ve yeni deneyimler edinmek aile bağlarınızı güçlendirecektir.

Akrep Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. Para ile ilgili konularda oldukça rahatlayacaksınız. Daha fazla mücadele vermeniz gereken durumlarla karşılaşmayacaksınız. Maddi anlamda ki sorunları ortadan kaldıracaksınız. Harcamalarınız hızlı olabilir ve yeni işbirliklerine adım atabilirsiniz. Kariyer açısından daha öncesinden aldığınız kararlar var ise bu kararları hayata geçirmek için oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Duygularınıza yön verecek yeni işbirlikleri içerisine girebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.