Akrep Burcu Şubat 2021 Yorumu

6.125
Akrep Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. Bu birleşim sayesinde evinizin içinde yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Yarım bırakmış olduğunuz bir tadilat var ise bunu da tamamlayacaksınız. Hayatınızın sorumluluğunu alırken çevrenizdeki insanların fikrini duymaya ihtiyacınız olacak. Sizin için en başından beri yanlış olan bir durumu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Başaracak olduğunuz işler sayesinde maddi açıdan da oldukça rahat edebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, paranızı değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Ev, arsa veya araba alım satımı yapabilirsiniz. Şansınız yüksek olacağı için şans oyunu oynamak isteyebilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, arkadaş çevrenizle daha sık bir araya gelebilirsiniz. Yakın çevreyle buluşmak sizi sorunlarınızdan uzaklaştıracak. Psikolojik anlamla da rahatlayabileceksiniz. Sağlığınızı ilgilendiren konuların üzerine biraz daha düşünmenizde fayda var.

Akrep Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak ve partneriniz sizi şaşırtacak davranışlarda bulunabilir. İlişkiyi daha huzurlu bir noktaya getirmek istiyorsanız. Birbirinizi dinlemelisiniz ve empati kurmaya çalışmalısınız.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Hassas bir ay içerisine girdiğiniz için eşinizin veya sevgilinizin size karşı söylediği şeyleri yanlış anlayabilirsiniz. İlişkiniz yok ise Şubat ayının ortasına doğru sizi heyecanlandıran biriyle tanışabilirsiniz.

Akrep Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Aileniz ile aranızda sorun olan konuları çözeceksiniz. Daha öncesinden destek görmediğiniz konuların yavaş yavaş değiştiğine şahit olacaksınız. Yakın çevrenizle vakit geçirmek size bu dönemde iyi gelecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanlardan uzak durmaya çalışacaksınız. Sosyalleşmeniz için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Akrep Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. İş hayatınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz. Ortaklıklı bir iş yapıyorsanız sizin veya ortağınızın yapmış olduğu bir hata yüzünden farklı yollarda devam etmek isteyeceksiniz.

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı yapacak. Kariyerinizde daha iyi bir noktaya gelmenin en temel yolu daha çok başarmaktan geçiyor. Bu dönemde işiniz ile ilgili almış olduğunuz sorumlulukların karşılığını alabileceksiniz. Sağlık sorunlarınız ay sonuna doğru daha fazla göz önüne çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.