Akrep Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.257
Akrep Burcu Şubat 2023 Yorumu

Ev ve aileyle ilgili konular bu dönemde öne çıkmaya başlayacak. Evinizin içerisinde gerginlikler var ise bunları yok etmeye çalışacaksınız. İkili ilişkilerde kafanıza göre davranmamalı, karşınızdaki kişininde isteklerine odaklanmalısınız. Hayatınızda zorlandığınız durumlar için yakın çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz. Anlamakta zorlandığınız kişilerle ilişkilerinizi kökten kesmek isteyebilirsiniz. Anne veya babayla ilgili sorunlara objektif yaklaşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Özel hayatınızda bazı gerginlikler söz konusu olmaya başlayabilir. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz kararlar üzerine oldukça emin olacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatlar varsa bunları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızı öne taşıyan konular sizi rahatsız etmeye başlayabilir. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlamak için heyecanlı olacaksınız. Sosyal hayatınızda aktif olacağınız bir dönem olacak.

Akrep Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. İkili ilişkilerde sizi zorlayan durumları sadeleştirmek isteyeceksiniz. Duygusal yönünüz bu dönemde daha baskın olacak. Kendinizi ifade ederken zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Partnerinizle birlikte yeni hobi alanları keşfetmek isteyeceksiniz.

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. İlişkisi olmayanlar Şubat ayında heyecanlı bir ilişkiye başlayacaksınız. Duygusal bir ilişkiye başlayabilir ve kişisel sorunlarınızla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda hem sizin hemde eşinizin eli oldukça rahatlayacak.

Akrep Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Ailevi konularla daha çok ilgileneceksiniz. Evinizin içerisinde yapmanız gereken yenilikleri anne veya babanızla yapma kararı alabilirsiniz. Ortaklaşa yürütülen aile içinde ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızı bozmaya çalışan bir kişiye gereken dersi vereceksiniz. Maddi anlamda sizi zorlayan problemler üzerine yakın çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz. Sorunlarınızı herkes ile paylaşmamaya dikkat edin.

Akrep Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Maddi anlamda ileride zorluk yaşamamak için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Gereksiz harcamaları kısmalı, mühim olan ihtiyaçlara odaklanmalısınız. İş hayatınızda yaşanan gerginlikleri geride bırakma kararı alacaksınız.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde yeni başlangıçlar yapacağınız için oldukça heyecanlı olacaksınız. Yatırımlarınız üzerine daha fazla düşüneceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.